Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert szeretnek, hogy katona...

Miert szeretnek, hogy katona legyek?

Figyelt kérdés

2 evem van erettsegiig, mar regota tudom, hogy apolono szeretnek lenni (azon a szakon is tanulok) viszont mar tobbszor felvetodott a katonasag gondolata, tetszik ez a szakma is es fizikiailag is megfelelo lennek. Viszont a legtobb baratom inkabb a honvedseget tamogatja, azt mondjak ne szorakozzak az apoloi szakkal... Pedig pont az ellentetet vartam a dolognak: hogy a katonasagot tartjak ostobasagnak (mivel lany vagyok).

17/L



2015. nov. 26. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Ha mostaság mész katonának 99.9%ról 100ra emeled halálod esélyét népírtásban.
2015. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fuh, hat ezt jo volt hallani.

Mindketto valaszt. :'D

2015. nov. 26. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a felmenõim köut akadnak jópáran katonák,rendészek stb.

Mostani szituacioban(arrol beszelek h jelentkezel elvegzrl mindent elsore az mondjuk min 4-5 ev) ha mondjuk elmennel Ludovimara akkor viheted valamire. Csak ugx kozallomanyba nem magxon erdemes jelentkezni legalabbis szerintem. Az hogy apolo vagy agz nem lenne eleg. Katonaorvosnak kene menned. Ludoviman vagy barhol megtanitjak specializaltan,orientaltan h mit kell csinalni. Mert nem lazasokat kell majd apolnod hanem a leszakadott vegtagok csonkjait megmenteni elzarni a verzest morfium kozben londk es puff be a helikopterbe es szevasz. Ezert nagyon jo penzt kapnal.

Nem tudom,hogy mi lesz par honappal kesobb de pl ha lenne valami terrortamadas te protekciot elveznel a csaladoddal(hirekrol ertesulni,ellatas,ovohely stb)

Szerintem nagyon gondold meg egyszoval mert at kellene magadat kepezned illetve 8evre lekototd magad.

Szerintem kerdezz meg egy toborzadi irodaban h ez hogy van.

Mindenesetre barhohyan is donteyz koszi h apolonak mesz es szolgalod a tarsadalmat es lehet h meg engem is fogszapolni! Sok sikert!!!

2015. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem mennék katonának. Csak egy sakkbábú impotens, gazdag emberek kezében, amiket pénzért cserébe bármikor, lelkiismeret furdalás nélkül eldobhatnak. Csak egy üres báb, ami talán pénzre cserélhető, köszi, de nem.


Az ápolói szakma -még ha nehéz is- szép, olyan téren, hogy segítesz másokon.

2015. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló akkora baromságot írt, hogy az hihetetlen. A katonaorvosokat éppen úgy az orvosi egyetemek képezik, mint a háziorvost, vagy a belgyógyászt, ugyanis katonaorvos is csak a hat év általános orvosi elvégzése után lehetsz. Utána jön az X év szakképzés.

És én egyiket sem ajánlom, ápolónál rosszabb szakma, ma Magyarországon szerintem NINCS. Rabszolgamunka éhbérért, a katonaság nem lenne rossz munka, csak most pont olyan idők jönnek, ahol szükség lehet rájuk, és benne van a pakliban, hogy fűbe harap az ember.

2015. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző. Kérdező azt írta, hogy katona akar lenni. Nem katonaorvos. Véleményem szerint a kettőt ne vegyük egy kalap alá.
2015. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy honvédségi ápoló többet kap mint egy sima. Tegyük fel hogy már megvan az ápolói szakmád. Mivel egy fegyveres szervezetnek, különösen egy katonaságnak szüksége van szakállományra, többek közt áppolóra, ezért jó eséllyel besosztást és rendfokozatot is kapnál.


Megkapnád az ápolói béredet, ami fene tudja mennyi forint, de nem sok. Kapsz katonai zsoldot is, meg rendfokozati pótlékot is. Arról nem is beszélve, hogy ingyenesen nyaralhatsz a honvédség üdülőiben :D

2015. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!