Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiálló/Elálló fül? 16/F

I3u[R]n kérdése:

Kiálló/Elálló fül? 16/F

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kiálló fülem van, viszonylag nem nagy, nem is kicsi, de kifelé áll, és nagyon sokan megszólnak érte. nagyon rosszul esik, a lelkembegázol. ezért nem sikeres a csajozás sem. stb. Fülplasztika az még ha lesz is, messze van. Olyan fejhallgatót hordok, ami nagyon szorít, reménykedek hogy kicsist visszaszorítja. Mit tudok tenni esetleg? Felnyírt hajam van. nem akarom megváltoztatni a hajstílusom. És mitől van az elálló fül? Genetika vagy Elfeküdtem csecsemőkorba?

2015. nov. 27. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetika. De ne aggodj, osztálytársamnak is elállo a füle, mint vmi csimpánz, de eddig 4 csaja volt. Mert nagy arc. Az számít.
2015. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz változtatni a felnyírt hajon, akkor egyelőre el kell viselned, hogy megjegyzéseket tesznek a füleidre. Esetleg én megpróbálkoznék a kétoldalas ragasztószalaggal, amit aztán a nap végén levehetsz.


Az elálló fül három ok miatt alakulhat ki:

1. hiányzik, vagy nem kellően fejlődött ki a fül belső íve (anthelix),

2. túl öblös a fülkagyló

3. a kettő kombinációja


Szóval nem a fül elfekvéséről van szó. Nekem is ez volt a gondom, és hiába kötöttem le éjszakára, hiába szorítottam le, nem változott, nagyon hamar visszaállt. Végleges megoldást csak a fülplasztika jelent. Nekem 5,5 éve volt, azóta minden OK. Ha segíthetek, csak írj.

2015. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a fülplasztika mennyibe kerül? + nekem is volt már számtalan csajom... nem teljes mértékbe azzal van a baj. hanem hogy sokan megvetnek
2015. nov. 28. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
A fülplasztika 160 ezer Ft-nál kezdődik, a felső határ nagyban függ attól, kinél lesz a műtét. Egy oldali fülplasztika esetén az ár általában feleződik.
2015. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az elálló fülek. Az enyém is eláll valamennyire.

Ha durvábban elállna, sztem azzal is ki lennék békülve.

2021. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyire áll el a fejedtől?
2021. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!