Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Neked volt fülplasztikai műtéted?

Neked volt fülplasztikai műtéted?

Figyelt kérdés
Hol? Kinél? Mennyiért? Elégedett vagy? Jó tanácsot tudnál adni?

2014. márc. 26. 21:57
 1/4 anonim válasza:
egy regi ismerosomnek volt, nagyon elalltak es hatulrol kivettek egy csikot igy hatra simultak. azt mondta hoy ha elore tudja mekkora kinokkal jar ez akkor soha nem csinaltatja meg...
2014. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ma már nem jár olyan kínokkal, mint régen.
2014. ápr. 4. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Megcsináltattad már ? ÉN most vagyok túl rajta, kínokkal nem járt, de kellemetlen volt az első két nap, ettől egy erős leégés a napon rosszabb, vagy amikor nagyon görcsöl a hasad nehéz napokon /no persze ha lány vagy :D/
2017. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, megcsináltattam már, és nagyon szuper lett az eredmény, pont olyan, amilyet szerettem volna. Amúgy fiú vagyok :) Neked hogy sikerült?
2017. febr. 22. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!