Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek kb hány ismerősötök...

Nektek kb hány ismerősötök telefonszáma van elmentve a telefonotokba, amióta mindenki email-ben, facebook-on, közösségi oldalakon tartja a kapcsolatot sok ismerőssel?

Figyelt kérdés
Csak velem történt az, hogy szinte alig van már telefonszám mentve a telefonomba - igaz, ez amiatt is van,hogy elveszitettem kettőt is az elmúlt években, a régi számok azokon voltak, újakat viszont nem nagyon mentek már rá , amióta ennyire a fb-on és emilben szervezi mindenki a találkáit, tartja a kapcsolatot az ismerősökkel. Csak én vagyok igy ?
2015. nov. 29. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy igy..kb en is csak a messengeren intezem ezeket:D

A Whatsappom is csak azert van ,mert ott van egy csoport ,amiben benne kell lennem es az tel.szamokkal van ,de azokat sem mentem le:D

2015. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a családtagjaim telefonszáma van meg, mert őket még nem butította el a Facebook és társai, a többi ember meg nem igazán érdekel :)
2015. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 osztálytársamé családtagomé elvan mentve. Arra jó hogy nem facebookon vagy a többi modern hulladékon pötyögsz nekik, mert nem biztos hogy elolvassák, meg nincs mindenkinek a zsebébe okos telefon, van olyan családtagom akinek még facebookja sincs. :D Inkább felhívóm őket. :D
2015. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy 10-15 személy telefonszáma van lementve a telefonba. Régebb jóval több volt igaz az noteszbe volt :)

Szóval nem csak te vagy így.

Szép napot!

2015. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem asszem 8 db névjegy van a telefonomban :"D Ezek közül csak anyámmal meg apámmal szoktam telefonon beszélni.
2015. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!