Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti miért menekűltök az...

Lányok ti miért menekűltök az okos telefonotokba?

Figyelt kérdés
Naponta látom ha egy fiatal lány tömegközlekedési eszközön kénytelen utazni, akkor azonnal a telefonjába mélyed. Ő a legjobb barátotok. Óvjátok, véditek, és mindenhova együtt mentek. A kűlvilágot próbáljátok így kizárni? Esetleg az idegenek részéről az ismerkedési próbálkozások minősége és mennyisége ami elviselhetetlen? Vagy más oka van? Mert azt nem hiszem hogy mindenkinek kommunikációs kényszere lenne!

2014. jún. 16. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

A fiatalok ereiben csordogál a facebook és a többi.

Függőség.

2014. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak a lányok menekülnek oda. Mindenki. Ennek pszichés okai vannak. Bele vannak ragadva ebbe a beteges világba.
2014. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Így van, ha megnézed mindenki nemtől és kortól függetlenül a telefonját nyomkodja. Régen én sose használtam a buszon, metrón, stb. mert féltem, hogy kizsebelnek.

Aztán volt pár pánikrohamom és azóta félek BKVzni. Ha a telefonommal szórakozok lefoglal és kevésbé foglalkozok azzal, hogy mi folyik körülöttem, így nem szokott gondom lenni.

Másfelől az iskolában/munkában nincs lehetőségem a mobilomat bújni, általában ilyenkor válaszolok az embereknek vagy az aznapi anyagot feltöltöm a mobilomra és azt tanulom.

2014. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ha buszon ülök vagy tanulok, vagy olvasok, vagy telefonon játszok. facebookozni nem is mindenki tud rajta, mert nincsen mobilnete.

ha mellém leül valaki és szimpatikus azonnal beszélgetni kezdek, és próbálok ismerkedni, hisz egyébként is csacsogós típus vagyok. tulajdonképp unalomból használjuk, vagy a barátokkal beszélgetünk, semmi köze az elzárkózáshoz.

2014. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam egész úton nyomkodni, de néha megnézek valamit a neten közben. Amúgy is csak ül és unatkozik az ember. Vagy olvasok, vagy zenét hallgatok inkább, de néha tényleg megnyitok egy-egy oldalt.

Ez nem "menekülés", de ismerkedni nem így akarok amúgy sem.

2014. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam ha unatkozok, valakivel valami fontosat kell megbeszélnem, vagy csak simán idegesítenek azok, akik körülöttem utaznak.

Ezen a vidéken nem a kulturált emberek vannak többségben.

Ismerkedni nem fogok velük, az ablakon se bámulhatok ki folyton, így marad a telefon.

2014. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában semmit sem csinálok, csak a kezdőképernyőt piszkálom, próbálok elbújni a kritikus, becsmérlő nézések elől.
2014. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom be, hogy miért emelkedettebb szórakozás unottan kibámulni az ablakon, vagy az utastársaimat lesegetni. És csak úgy mondom, hogy akár könyvet olvasni, tanulni is lehet a telefonnal, nem biztos, hogy mindenki csetelget. Nekem például egy hosszúra nyúlt munkanap után (vendéglátás) ha nem vezetem le a felgyűlt feszültséget valami "agylazító" játékkal a hazafelé úton, akkor hazaviszem és az az otthoniakon csattan, ezért nyomkodom a telefonomat.
2014. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
Bocsi, de vannak kivételek. Én pl. 8 évesen kaptam egy nokia c2-t most 12 vagyok és még mindig jó. Most is ezen írok. És nem a pénz miatt. Kaptam már okostelefont, de nekem nem kellett :P odaadtam öcsémnek, pedig ő még nem tudja használni xD. Anyumék sokszor kérdezik miért nem akarok: mert nem. :) van életem telefon nélkül. Kertvárosban lakom és most is fociztam kint a haverokkal. Ja és lány vagyok. Vannak kivételek :P ;)
2014. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az b*szta be a biztosítékot amikor koncerten mindenki jól érezte magát és a nagy pogoban valahogy az első sorba keveredtem és ott azt láttam hogy 2 csaj a telefonján facebookozik az első sorban. -.-" Az ilyen minek megy ki? A fellépőknek is tök szarul eshet hogy évek munkája után hónapokat készülnek a fellépésre, erre azok odamennem (Az első sorba!) facebookozni a fellépők pofájába. Ez az eset nekem betett, de amúgy nincs bajom ezzel. Mindenki azzal foglalkozik felőlem amivel akar.
2014. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!