Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már részetek hasonló...

Volt már részetek hasonló pozitív csalódásban?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki elég gyakran posztolgat fb-n olyan dolgokat amikkel az anyagi helyzetére utal:


"Régen jó gyerek voltam,de most van nálunk minden

Anya gyere nézd meg,valamire vittem

Egy hónap,egymillió tisztán

Mégsem vagyunk sitten"


"Előlem a trónt már senki sem viszi el

Én nem álmodozok haver kezemben egy cigivel

Valóság az egész,a többin már rég túltettem"


"Ha bezárul egy ajtó, nyílik egy új

Én évek óta az aki csak szemet szúr

Mindig azt akarod, hogy a bőrömbe bújj

Mindig a pénz, hogy a bőröndre nyúlj"


Nekem is mint mindenki másnak vannak előítéleteim.Ha valaki mercivel jár és ilyeneket posztol,az nagy valószínűséggel egy nagyképű f#sz.Egy barátnőmmel kávéztam mikor odajött hozzánk és elkérte a telefonszámom,mondván hogy szívesen megismerne.Találkoztunk és egy kávé mellett elbeszélgettünk.Belementünk kicsit komolyabb témákba és nagyon pozitívan csalódtam benne.Bár próbálja álcázni,de az első pillantásra nagyképű f#sz igazából egy magányos odafigyelésre vágyó ember,akibe sokkal több emberség van mint a legtöbbünkben.


Volt már részetek egy személyjel kapcsolatban hasonló pozitív csalódásban?


2015. nov. 30. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt.Hasonló vagyok.Én tudom mit érzek.Más tudja mit érez.Az egész sz..t se ér ha nincs szeretet érted?
2015. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az a srác, aki itt csajnak adja ki magát és hetente egyszer felveti mennyire fsza gyere és milyen mély gondolatai vannak? Ha igen, leállhatnál vele, mert már rettentően unalmas. Köszi:)
2015. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben mégis mi a pozitív csalódás? Egy srác, ha ágyba akar vinni egy csajt, olyat ad elő, amit a csaj látni akar. Nem nagy tudomány... Majd ha hosszabb idő óta együtt vagytok, akkor lesz miről beszélni.
2015. dec. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!