Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja pozitív terhességi...

2 napja pozitív terhességi teszt, ultrahangon petezsák jól látható volt, de ma leesett a hőm. Volt már valaki hasonló cipőben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Vasárnap kellett volna megjönni,de mivel terhességi tüneteim voltak, csináltam egy tesztet.Körülbelül 3 mp-en belül mindkét csík erősen "lilàzott".Még az nap bementem a nőgyógyászati ügyeletre, ahol làttàk a kis petezsàkot.:)

A mai nap leesett a hőmérsékletem...Volt már valaki hasonló cipőben?



2015. szept. 29. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha már bebizonyosodott a terhesség, minek méregeted a hődet? Szánalmas komolyan hogy egyesek mennyire paranoiásak, életképtelenek. Élvezted te egy percig is azt hogy teherbeestél, vagy csak itt olvasgattál meg hőmérőztél és kerested a negatívmokat? Úr isten....
2015. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló nem szégyenled magad?

Kérdező, én veszélyeztetett terhes voltam több okból és bizony sokat aggódtam én is az elején, bár feleslegesen de ilyenek vagyunk. 10 hetes voltam mikor a lányom beteg lett és gondoltam mérek én is egy hőmérsékletet magamnak. Az eredmény a terhesség előtti alap hőm volt. Nem volt semmi gond.

2015. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat (2. válaszoló), kicsit megnyugtattàl! Remélem nem lesz semmi baj, nagyon szeretnék egy kisbabàt! :) Mikor kétcsíkosra teszteltem, sokkot kaptam, de azóta csak az anyadág gondolatával játszadozok... :)
2015. szept. 29. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mértem a hőmet még egy hónapig nekem is volt hogy leesett, de semmi baj nem volt nyugi:)
2015. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én azért bár ne legyen semmi baj azt kívánom ne tartanék egy kis utrogestánt otthon ha esetleg barnázni kezdenél...mert általában a hőt a progi tartja magasan és lehet ingadozik a progi szinted
2015. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a vérvétel eredmény óta (terhesség 6. hete) kell mérnem a hőmet a pajzsmirigyem miatt, mert azon is látszik, hogy mennyire gyorsan hat, amit szednem kell, illetve kell-e változtatni az adagon.


Az első trimeszterben kb. 4-5 tizedfokkal kell, hogy magasabban legyen a hőd, és csak akkor lehet ugye pontosan mérni, ha előtte 5 óra alvás van mögötted, és nem mozogtál+ ugyanabban az időben méred minden nap.


Szóval, ha neked ezek megvannak, még akkor is lehet a testhőben ingadozás, pl. nekem 37-37.5 között ingadozott (nem tudom, mennyi volt az alaphőm, mert előtte nem mértem). Az átlagot nézd inkább, simán van olyan, hogy esik pár fokot egyik nap, következő nap meg megint jó.

2015. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! <3

Ma tedzteltem, és bizony 2 csíkos! ;)

2015. szept. 30. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!