Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismeritek azt az érzést...

TheKPOPfan kérdése:

Ismeritek azt az érzést amikor valamit nagyon kerestek de nem találjátok? Pl: zene vagy bármi :D

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 18:47
 1/8 Roland G. ***** válasza:

Persze!

A legjobb érzés :D

2015. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen :D Nálam ilyenkor valami varázslatos módon mindig pont leadják azt a zenét, amit keresek a tv-ben vagy a rádióban és mikor meghallom, gyorsan előveszek valamit, amire felirhatom a szöveget, amit kihallok belőle és itthon rákeresek neten és általában meg is találom :D

De volt már olyan zene, amit a tv-ben láttam egy ilyen zenecsatornán és pont nem láttam, mikor ki volt irva, hogy ki az előadója meg a szám cime és nagyon tetszett, meg akartam szerezni, erre beirtam google-be ilyen részleteket, amikre emlékeztem belőle és egyszerűen sehogy se találtam meg, aztán kiirtam egy kérdést is róla, hogy a videóklipjében mi volt, de senki nem látta, mintha nem is létezne és ez már legalább 3 hónapja volt de azóta is keresem, de nem találom, annyira irritáló, aaaahhhjjj :"DD Meg tudnék őrülni az ilyenektől XD

2015. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor a telóm lámpájával világítottam mert elveszett a telefonom...
2015. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár ne ismerném.

Egyszer a rádióban halottam buszon egy zenét amit majd itthon pár napig kerestem..viszont az idegesítő az volt, hogy sem a címét,sem az énekest sőt semmit sem tudtam róla kivéve a dallamot..na igen csak ezzel sokra nem mentem :)

2015. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz erzes.
2015. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt egy dal, amit kb. 7 éven keresztül kitartóan kerestem :D Semmire nem emlékeztem belőle, csak klipből maradt meg egy-két dolog. Persze, ez alapján nem tudtam felkutatni. Kb. már lemondtam róla, aztán teljesen véletlenül rábukkantam YouTube-on :D Nagy volt az öröm XD
2015. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát szemét egy érzés :D én is keresek most egy számot néztem múltkor a got talentet és az eggyik műsor alatt volt egy dallam ami tök hasonlít egy régi számra :D esetleg nektek nem ugrik be? itt a link 40:35nél van az az ütem

Http://rtl.hu/most/gottalent/hungary-s-got-talent-elso-elo-e

lodonto

2015. dec. 3. 15:26
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] bocs ez a jó link :D
2015. dec. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!