Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már (facebook)?

Figyelt kérdés

Ismerősöm a facebookon akivel elég sűrűn beszélek.(jóba vagyunk)


Azt csinálja állandóan a Személy hogy beszélünk és ki be jelentkezik(úgy csinál mintha nem lenne fent) ,és vmikor csak 15 ,20 perc idő múlva mégis visszaír, vagy kérdez vmit , vagy végleg eltűnik KÖSZÖNÉS nélkül.Aztán köszönés nélkül eltűnik.


És hogy ebbe mi a bosszantó? Hát az h nem lehet tudni h most akkor végleg kilépett vagy csak elrejtette magát.


Veletek is történt már ehhez hasonló dolog ? Vélemény hogy csiljam hogy ne idegesítsen fel evvel a régóta tartó helyzettel ?


(amúgy bírom meg mindene csak ekkor nagyon feltúd húzni , mikor ezt csinálja)



2015. dec. 2. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
beteges... facebook örültek
2015. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

first world problem..


főbe kéne lőni

2015. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért ilyet írni hogy főbelőni kicsit drasztikus vagy nem gondolod ?
2015. dec. 2. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki rohad állandóan a facebook előtt. Van, hogy kimegyek kajálni beszélgetés közben, vagy intézem a dolgaim és addig bezárom az oldalt. Idáig még nem szólt senki érte. Nincs idegrendszerem kivárni, amíg válaszolgatnak, vagy egész nap ott ülni és mást sem csinálni.
2015. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehezen értem, amit mondasz, de leírom az én példámat:

nekem a telefonomon bizonyos "mennyiségű" internet van, amit ingyen kapok a csomaghoz. Én nem fizetek még többet, hogy legyen további mobilnetem. Ezért felmegyek, ráírok valakire, és mikor feltételezem, hogy válaszolt már, visszalépek. Ha itthon netezek, az más.

2015. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is jártam már így..sőt járok elég gyakran.

Úgy gondolom, hogy az emberek picit nem párbeszédként tekintenek a fészbuk chatre hanem mint levelezőre vagyis nem egyből kell válaszolni. A köszönés is elmarad ilyenkor, mivel úgy gondolják, hogy csak folytatják a beszélgetést amit talán pár perce, órája vagy napja szakítottatok félbe.

Sajnos ez tényleg bosszantó de megoldás csak az van ha megbeszéled az illetővel..

Szép napot!

2015. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok embernek akadnak magasabb szintű prioritásai annál, hogy a Facebook előtt üljenek egész nap. Én sem szoktam válaszolni azonnal, hanem akkor, amikor ráérek.
2015. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!