Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy mobilon a messengeren keresztül véletlenül küldtetek valakinek azt a like ( kék kéz) jelet?

Figyelt kérdés
Tudjátok az a kék kezecske felfelé mutató hüvelykujjal...és elég közel van a "vissza" gombhoz a mobilon. Nem akartam, de sikerült, a vicc az, hogy pont annak a srácnak küldtem el, aki amúgy nagyon tetszik, de ő ezt nem tudja, de hát kitudja lehet, hogy már sejti, de inkább szerintem csak azt hiszi, hogy mint barátként kedvelem és barátkozó vagyok. Kb 2 hete írtunk utoljára, mert külföldön van most (suli, munka miatt) én meg csak érdeklődtem, hogy hogy van, hogy tetszik ott neki, és én voltam az aki már nem válaszolt az utolsó üzenetére, mert úgy vettem észre, hogy nem igazán van ideje, vagy nem szívesen irkál így,... amúgy élőben teljesen más, sokat beszélgetünk, szól hozzám, kérdezget, nevettet, nevetünk együtt, hülyülünk, mosolyog rám, szóval jól kijövünk, de pl most is nem járt már fb-n 3. napja, ezért gondoltam, hogy nem igazán van ideje se, meg amúgy se tudtam, hogy zavarom e, így már inkább nem írtam vissza semmit, bár annyira nem is lehetett mit. Erre most tessék, mikor már eldöntöm, hogy én bizony már nem írok rá, akkor véletlenül elküldöm neki ezt a kézjelet, persze rögtön meg is írtam, h bocsi, új mobil és véletlenül küldtem. Szerintetek hihető? Veletek még nem fordult elő hasonló?

2015. szept. 7. 13:27
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint én Facebook üzenetre gondolok itt, csak a messenger programon keresztül küldtem el a mobilon, tudjátok na :)
2015. szept. 7. 14:14
 2/4 anonim válasza:

Szerintem hihető, csak hát ha új mobil, akkor valószínűleg meg fogja kérdezni, hogy hogy néz ki, stb...

De mindegy is, hisz nem is a kérdésre válaszoltam.*értelem*

Velem is történt már ilyen, és szerintem már mással is. c:

2015. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
különben tényleg új mobilom van, ezelőtt nem volt okostelefonom, csak az a normál régebbi gombos, igaz már megvan vagy 3 hete, de mobilon még nagyon keveset chateltem fb-n, és most megtévedt az ujjam. De az is érdekes, hogy ugye én neki most nem készültem írni, tehát ez azt jelenti, hogy "véletlenül" a vele folytatott beszélgetésablakra kellett mennem :D, hát végül is elcsúszott az ujjam és amikor próbáltam visszalépni, akkor történt a baki és megnyomtam a kék kézjelet a sarokban...csak izgulok, hogy vajon mit fog rá reagálni, ha fog valamit :D
2015. szept. 7. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem nagyon sokszor és az ismerőseimmel is. :DD Szerintem ez elég gyakori dolog, és semmi gáz nincs benne. :P
2015. szept. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!