Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy a boldogságomat...

Normális, hogy a boldogságomat csak abból merítem, h éttermekbe járok, illetve hogy luxusutazásokra megyek?

Figyelt kérdés
Elvileg a pénz nem boldogít, és önmagában talán tényleg nem, de ha elköltöm az már engem boldogít. Barátnőm nincsen, soha nem is volt, baromi peches vagyok a szerelemben, aki nekem megtetszik, az minimum 5 éves kapcsolatban van, vagy házas. A családtagjaim leszarnak. Baráti társaságom nincsen, csak néhány haverom van innen onnan. Fogalmam sincs a szeretetről,még sosem szerettem úgy igazán senkit, és engem se szeretett még senki, nem tapasztaltam meg, h milyen érzés. Az ismerőseim kb. 5% utál/irigy rám/megvet/elítél...a maradék 95% meg magasról szarik rám, közömbös vagyok nekik. Úgyhogy nekem csak az éttermek meg a luxusutazások maradtak, más boldogságom nincs az életben.

2015. dec. 4. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2015. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szerettél még senkit, akkor mit vársz? Azért a pénzeden kívül más erényednek is kellene lennie, illetve egyéb vonzó tulajdonságodnak.Az meg belülről jön, nem lehet megvásárolni.Nem normális dolog, de ez az átka, ha valaki csak pénzt kapott, szeretetet nem.Hát, semmi sem tökéletes..
2015. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de előfordulhat, hogy azért utálnak, mert sok a pénzed, s te ezt látványosan mutatod- igen,lehetnek irigyek rád- de vannak olyan emberek, akiket nem érdekel a pénz, csak irritálja őket a nagyzoló életmódod, hogy esetleg felvágsz vele, különbnek tartod magad. Gondolom neked az sem mind1, hogy ki barátkozik veled, van egy szinted, mely alatt lévő emberekkel nem barátkozol. Amúgy hány éves vagy? Az viszont érdekes, hogy a családod nem törődik veled. Biztos megvan annak az oka, vagy tévednék? Esetleg elfoglaltak
2015. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nem nagyzolás ,hogy ilyen sok luxusra költök, nem azért teszem, h bárki előtt is felvágjak, már rég nem érdekel más emberek véleménye. Egyszerűen csak ezektől a dolgoktól érzem jól magam. Másban sajnos eddig nem találtam örömöt, pedig én bármi új örömforrást szívesen fogadnék. Annyiból jó volt ez a sok luxusutazás ,hogy sok távoli országot fölfedeztem.
2015. dec. 4. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinem más jelenti a boldogságot, más okoz örömöt illetve a lehetőségei is mások. Szóval szerintem teljesen normális. Főleg, így a gyűjtött pénzed, hogy nincs családod/barátnőd nincs más nagyon mire költsd csak magadra.

Érezd jól magad.

Szép estét! (várom a lepontozást..)

2015. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha normális alatt általánosat értünk (és általában azt értünk), akkor nem. Viszont ezzel szerintem nincs semmi baj.
2015. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem normális, de még mindig jobb, mintha innál, vagy drogoznál. Ha van pénzed ezekre a dolgokra, akkor miért ne csinálnád?

Én amúgy szinte teljesen hasonló helyzetben vagyok lelkileg s imádok étterembe járni, s utazni is (mindkettőt egyedül), bár egy kicsit szolídabb keretek közt.


ha szeretnéd, szívesen barátkozom veled. 23f

2015. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!