Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Szerintetek ha egy...

Lányok! Szerintetek ha egy fiúnak egy kicsit hosszabbak és dúsabbak a szempillái az gáz? 17/F

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

nagyon feltűnő?


amugy nem tudsz ellene mit tenni.

ha természetesen ilyen, akkor nincs vele semmi gond :)

2015. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
alapból ilyen, nem túl feltűnő, de ha közelről nézed akkor azért látszik hogy dús és hosszabb egy kicsit mint az átlag :D
2015. dec. 4. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az szép :) 20/l
2015. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép főleg sötét szinte fekete szemhez :)
2015. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fú ezt örömmel hallom, mert őszintén szólva parán voltam hogy a lányok szerint meleges a kicsit hosszabb szempilla :D köszi a válaszokat, nagy kő esett le a szívemről
2015. dec. 4. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, inkább szép.
2015. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
inkább szép.
2015. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szép.

Exem pilláit irigykedve figyeltem, és olyan szépen tudott pislogni a nagy kék szemeivel.


Szép (természetes) szemöldöke is volt. Illett az íve az arcához, nem volt középen összenőve és bozontos sem. Teljesen hülyének nézett amikor megdicsértem :D A lányok bizonyos kérdésekben kicsit máshogy tudnak gondolkozni.

20/L

2015. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinte inkább szexi és gyönyörűűű!

Az exemnek óriás szempillája van(és koromfekete, mert a haja is az =D), és gyönyörű ábrándos sötétkék szempárja! Nekem csak kifestve akkora a szempillám, mint az övé s kunkoribb is sokkal, ezért kib.......aszott sárga voltam minduntalan az irigységtől, amint összenéztünk. De azért szuperjó volt ránézni!!!

(Egyik oka, amiért másfél évig sirattam az exem, de nem emiatt voltunk együtt)

2019. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!