Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha találkoznátok a 1-2-3-4...

Ha találkoznátok a 1-2-3-4 évvel ezelőtti önmagatokkal, mit mondanátok neki, ő nektek?

Figyelt kérdés
Büszke lenne rátok?
2015. dec. 5. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne harapgáljon jelzőlámpákat részegen, mert letörik a foga.
2015. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3-4 évvel ezelőttinek mondanám hogy legyen már tartásod!!!:D:)

az akkori önmagam meg látványosan meglepődne elsőre hogy milyen izmos lettem:D és büszke lenne hogy álmaink fősuliján tanulunk:D

22/L

2015. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mit ittál Gyuluska?
2015. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát a 4 évvel ezelőtti önmagammal szerintem nagyon jól kijönnék :)


Ő csodálkozna hogy már szilikoncicim van, én csodálkoznék hogy neki még nincs :)


Én csak azt mondanám neki hogy csak így tovább :D


24/gondolom kiderült hogy L :)

2015. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

1 évvel ezelőtti szerintem nagyon megijedne és pár napig nem aludna, ha tudná mekkorát fog fordulni a világ. Én meg kedvesen mosolyognék, és megnyugtatnám, hogy majd meglátod hogy így jobb

2 évvel ezelőtti valószínűleg örülne, hogy nem csak az első, de az összes vizsgaidőszak azóta sikerült

3 évvel ezelőtti is baromi boldog lenne, mert iszonyatosan pánikol éppen az érettségi miatt, most, hogy túl van a szalagavatón, plusz, ahogy már írta valaki, biztos örülne annak is, hogy a piszkafából milyen izmos lesz majd, és nőnek a mellei is normális evéssel :)

4 évvel ezelőtti....te jó ég, az már egy másik világ! Álmai férfija, akiről akkor még csak ábrándozik, álmai egyeteme, sokkal jobb külső, rengeteg új barát, gyökeresen ellenkező világnézet :D a 4 évvel ezelőtti még egy gyerek-kamasz


hogy mondanék-e nekik olyat, amivel megváltoztatnám a múltat, azt nem tudom. Esetleg az 5 évvel ezelőtti önmagamnak megmutatnám hogy hogyan kell normálisan diétázni, hogy ne legyen ostoba és ne sodródjon az anorexia szélére, az biztos hasznos lenne :)

21 L

szerintem igen, büszke lenne rám, bár nem vagyok biztos abban, hogy a régebbi önmagam be tudná látni, hogy miért jó az ahogyan most gondolkozom, és miért nem volt jó az, ahogyan ő

2015. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem, nem lenne büszke =\ Mindenképpen mondanám, hogy legyen kevésbé ragaszkodó és tanulja meg elengedni a dolgokat :) És merjen változtatni. F
2015. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiatalabb énemnek megmondanám, hogy tanuljon nyelveket és amint teheti, lépjen le az országból. Felsorolnék pár embert, akiket hanyagoljon és párat, akiket ne.

A fiatalabb énem meg megkérdezné a lottószámokat!

2015. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy az eszére hallgasson!

Most nem sínylődnék egy ilyen sz ar kapcsolatban!

2015. dec. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!