Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Bevállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Bevállalnátok szexkapcsolatot egy férfival, aki messze él és 2 hetente találkoznátok csak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, minden rendben közöttetek és vonzódtok is egymáshoz. Nincs senkitek. Ha nem, miért? Kort is írjatok légyszíves. Köszönöm. 31/F

2015. aug. 4. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
En igen. A jo szex 2 hetente is jo szex:D
2015. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
(Legalább az egyik félnek) ebből szerelem lesz. Ha valóban nincs senkitek, akkor meg főleg. Az intimitástól beindulhat a kötődés, ha pedig az egyikőtöknek lesz esetleg még valakije, akkor a birtoklás miatt féltékenység. Ha nem futó kalandról van szó, és rendszeres a szexuális együttlét, akkor azt párkapcsolatként tudom elképzelni. Mindig szerelem lesz vége! Ha meg jó a szex, akkor jó a kapcsolat is. Ez kb az alapja szerintem. Miért is ne lennétek együtt? Távolság? Ugyan már! Ha kell, az egyikőtök költözik érte.
2015. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem több,mint fél éve van egy ilyen kapcsolatom. Minden rendben működik kettőnk között,nincs féltékenykedés sem.

Mivel egy a társaságunk is gyakran megyünk együtt bulizni,ott is jól elvagyunk aztán ha senki nem lát akkor egymásnak esünk,társaságban pedig teljesen normálisan viselkedünk egymással.

Ő se akar komoly kapcsolatot meg én sem,tehát teljesen jól működik. A lényeg,hogy csak szex. Nincsenek mélyenszántó érzelmes beszélgetéseink max arról ki melyik pózt szereti jobban :)

Számomra a két hetente egyszer kevés lenne-főleg ha pont akkor esik bele a mensi-,de ha nincs más akkor több,mint a semmi.

Ahhoz,hogy működjön tényleg az kell,hogy egyikőtök se akarjon kapcsolatot-senkivel se.

Én azért nem szeretnék,mert még képtelen vagyok kötődni bárkihez is és nem is szeretnék,szeretek bulizni és utazgatni. A partnerem meg elég sokat és elég nagyokat csalódott a lányokban tehát elment a kedve egy időre a kapcsolatokból.

19l

2015. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én három hónapja vagyok ilyen kapcsolatban,annyi a különbség,hogy mi hetente tudunk találkozni.Teljesen jól megvagyunk,pont ahogyan az előttem lévő írta.Mensi idején tényleg elég rossz,de hát ez van...olyankor általában csak fetrengünk,beszélgetünk és tévét nézünk :P 18/L
2015. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!