Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha egyszer szeretnék...

Normális, ha egyszer szeretnék gazdag lenni, egyszer nem?

Figyelt kérdés

Sose voltam jó anyagi helyzetben, voltam szegény meg nagyon szegény, mikor épp hogy ment a családnak, vagy később már nekem.

Most megint ilyen csóró időszakom van. Munkanélküli vagyok, azaz csak a lakbérre jut, a kajára szűkösen, illetve az alap higéniára. Kiszámoltam, hogy ha munkába állok, az csak annyival segít rajtam, hogy valamivel minőségibben étkezhetek, és valamicskét (havi 20-30 ezer a legjobb esetben) tudnék félretenni. Ettől függetlenül persze szeretnék dolgozni.

Vannak gazdag ismerőseim, és néha elgondolkodok rajta, hogy ezt a gondtalan életet én is kipróbálnám, de 10ből 9szer úgy érzem, elvagyok a magam kis világában, és nem sokat változtatna az életemen a pénz.


Ez normális?


nő vagyok


2015. dec. 5. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a jó kérdés, hogy normális-e. Nem minden a pénz, viszont az látszik, hogy nem vagy túl motivált meg sikerorientált. Ez nem baj, ha valami hasznosat csinálsz, van normális munkád, még ha nem is atomfizikusi... Ismerd meg önmagad! Mire van tehetséged, adottságod, mi az amit szorgalommal el tudnál érni, és élj úgy, hogy a saját képességeid a lehető legjobban kiteljesítsd. Akkor nem számít, hogy mennyi pénzed van.
2015. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

50-50%-ban.


Az a fele normális, hogy gazdag szeretnél lenni.

Az meg nem, hogy nem. :)

2015. dec. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!