Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lány gazdag mégis magának...

A lány gazdag mégis magának vágja a haját? Ő azt mondta nekem hogy minek költsön fodrászra 1 évben egyszer elmegy és közben ha nő a haja mindig vágja elől magának.

Figyelt kérdés
Számomra abszurd ha valakinek ennyi pénze van ne engedné meg magának.. Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 3. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar téged hogy nem megy fodrászhoz? te mész? ha igen miért? ha nem miért? ha neki így jó akkor hagyd békén és magaddal foglalkozz. Nem mindenki akar költekezni feleslegesen ha meg tudja oldani magának és tetszik is neki.
2011. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

itt mi a kérdés?

egyébként szerintem semmi abszurd nincs benne, én is inkább magamnak vágom elől a hajam, nem sok jó tapasztalatom van a fodrászokkal szemben. ha már elrontom, legalább én rontsam el, és ne kelljen még fizetni is érte.

2011. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
röviden: igénytelen.
2011. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Én sem fizetnék egy mozdulatnyi munkáért, bármilyen gazdag is lennék.
2011. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
na az igénytelent is biztos egy luxus p.icsa írta
2011. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet hogy nme talált megfelelő fordárszt, és magának jobban szereti megcsinálni....vagy nem akar elmenni olyan dolog miatt ami neki is megy...most ez nem olyan nagy dolog..-.-
2011. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
En is ritkan megyek el fodraszhoz, pedig megengedhetem magamnak. Ma pl. elmentem, hogy egy kicsit levagassak belõle, alaposan levagta. Ujra varhatom, hogy megnõjjön. Nem jobb, ha egy kicsit a végébõl levagok és még nem is leszek ideges. A frufru is hamar lenõ azt is én levagom magamnak.
2011. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég macera időpontot kérni meg várni a fodrászra,ráadásul el is ronthatja.Meg egy frufruért minek a nagy felhajtás:)
2011. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

"na az igénytelent is biztos egy luxus p.icsa írta"


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.


Nem ismered az embereket. Pont olyanok irnak ilyeneket, akik SZERETNENEK joletben elni, de nincs. Pont az igenytelenek irkalnak ilyen valaszokat.

Egyebkent kerdezonek nem az a baja, hogy a lany miert sajatmaga vagja a hajat, (szerintem orulne ha a csaj neki is levagna) hanem az, hogy "gazdag".

2011. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Figy, ez most olyan, hogy attól még, hogy valakinek sok pénze van, még nem kell elvernie minden "hülyeségre". Pl. nem kell feltétlenül körmöshöz járnia, pedig telne, ha neki jó, hogy kifesti otthon a körmöt. Csak mert telik rá, nem kell rögtön rohadt drága cuccokban sem flangálni. Néha nem értem az embereket, ha meg fodrászhoz járna a csaj havonta, akk meg az lenne a baj, hogy mi ez a rongyrázás:)
2011. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!