Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te sosem bántad, hogy nem...

Te sosem bántad, hogy nem születtél mondjuk hercegnőnek, hercegnek, szóval, magas rangba?

Figyelt kérdés
Én szegény családba születtem, a szüleim fizikai munkát végeznek, és mindig sakkozni kellett a pénzzel. Ha látok ilyen filmet, vagy híreket, mindig elszomorodom...
2015. dec. 7. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert túlságosan sok reflektorfény irányul rájuk.

Azért egyetemi diplomával, nyelvtudással náluk is elég szépen lehet boldogulni.

Ha nagyon hajtanék, lehetnek kétszer annyi pénzem, de nekem kell a munka és magánélet közt az egészséges egyensúly.

2015. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem. akkor már rég öngyilkos lettem volna, vagy drogfüggő, vagy meleg, mint a hírességek java része.


Akkor inkább a szegénység, onnan legalább csak előre lehet jutni, lefelé már nincs hova.

2015. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

en sem szulettem gazdag csaladba. Amikor kisebb voltam, akkor lattam tobbszor, h anyukam a kenyerre ugy kaparta ossze az aprot mindenhonnan...Szoval, nem volt egyszeru nekem sem. Az egyetemen dolgoztam es magamnak eloteremtettem azt, ami kellett. Nem kertem szuli segitseget. Azota elvegeztem az egyetemet, kikoltoztem kulfoldre es nincs anyagi gondom.

Sosem bantam, h nem gazdag csaladba szulettem, m szerintem nem ezen mulik az, h vkinek konnyebb, vagy nehezebb. Persze, szamit a penz, de ahhoz kell egy olyan ertekrend is, h tudjon banni vele az ember.

Volt olyan altalnos iskolai osztalytarsam, akinek a szulei tele voltak penzzel, a csajnak mindig a legjobb cuccai voltak, soha semmi anyagi dologban nem szenvedett hianyt. De a szulei elvaltak es nem foglalkoztam vele, ugyh a holttestet a kozepsuli wc-jeben talaltak meg, m tuladagolta magat. 16 eves volt...szoval, nem nem sajnalom, h szegeny csaladba szulettem, sot orulok neki, h a csaladom meg mindig egyutt van es jo a kapcsolat kozottunk :)

2015. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindig elégedett voltam azzal, amit magamtól értem el. Nem üres az életem.
2015. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem...nem szeretek a figyelem középpontjában lenni...

nem szeretem ha minden az ölembe hullik, unalmas lenne az élet...


22F

2015. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, nagyon sok szabályt kell betartaniuk. Állandóan a figyelem középpontjában vannak. A sok protokolláris eseményhez sem lenne semmi kedvem.

Persze a pénz jöhet, nem tiltakozom :) De ahhoz nem kell hercegnek lenni.

Egyébként én is nagyon szegény családba születtem, szüleim fizikai munkát végeznek. Én más utat választottam és ma már jól élek.

2015. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha hercegnő lennék, akkor azzal a sok elvárással a vállamon drogfüggő is lennék azt hiszem.
2015. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ők nem olyanok, mint a filmsztárok, akik gazdagok ugyan, de simán mászkálhatnak puruttyán az utcán, meg viselkedhetnek tök ciki módon. A nemesi ranggal bíró embereknek ismerniük kell az etikettet, betartani mindent szabályt. Szerintem egy horror.
2015. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem bánom. Nagy embernek lenni nehéz. Félig-meddig eladják magukat. Nincs magánéletük,keves igazi barátjuk van.
2015. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem gazdag családból származom, de nemes sosem akartam lenni. Nem mondom, a pénzzel tudnék mit kezdeni, de a figyelem középpontjában lenni nekem ezerszer rosszabb, mint a sakkozás a fillérekkel. Ha hercegnő lennék, kicsit sem lenne rám büszke a rokonság, nem éppen arisztokratikus a viselkedésem.
2015. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!