Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te sosem bántad, hogy nem...

Te sosem bántad, hogy nem születtél mondjuk hercegnőnek, hercegnek, szóval, magas rangba?

Figyelt kérdés
Én szegény családba születtem, a szüleim fizikai munkát végeznek, és mindig sakkozni kellett a pénzzel. Ha látok ilyen filmet, vagy híreket, mindig elszomorodom...
2015. dec. 7. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen élet túlontúl determinált, tele elvárással és megfelelési kényszerrel. "Ne hozz szégyent az ősökre", "vidd tovább a vérvonalat", "szolgáld a népedet" és hasonló dolgok, amelyek alapvetően meghatározzák azt, hogy merre folyhat az életed.
2015. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem tisztességesebb megdolgozni a pénzért, mint örökölni némely országénál nagyobb vagyont. Sokkal inkább tisztelem pl. az építkezéseken dolgozó(vagy bárhol máshol kétkezi munkát végző) embereket, mint az akármilyen gazdag és/vagy híres és/vagy magas rangú valakiket, mivel míg az egyik keményen megdolgozik a pénzéért(még ha nem is sok), addig a másik csak henyél.
2015. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha gazdagabbnak születtem volna, pedig átlagos színvonalon élek, sose kellett nélkülöznöm. Főleg azért lenne jobb a magasabb rang, mert hozzáférésem lenne olyan dolgokhoz és körökhöz, amihez csak a gazdagoknak van. És én pl. szívesen utaznék drága helyekre, vagy űznék extrém sportokat.
2015. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!