Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják hogy a romák...

Miért mondják hogy a romák olyanok mint az olaszok?

Figyelt kérdés
:D

2015. dec. 8. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak ők mondják. Viszont érdekes ellentmondás, mert az olaszok rühellik a romákat. Előfordult az is náluk hogy egy roma belefulladt a tengerbe, kivetette a víz a partra a testét, és a kutyát nem érdekelte.
2015. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tévedni emberi dolog.
2015. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Na ezt már én is megakartam kérdezni!

Szerintem azért, mert az olaszok is hasonlóan temperamentumos, forró vérű emberek.

Egyébként szerintem is tévhit.

2015. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az romák próbálnak úgy viselkedni mint az olaszok.
2015. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az romák próbálnak úgy viselkedni mint az olaszok."


Mikor és hol? Nálunk úgy viselkednek mint a barbárok.

2015. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul fejeztem ki akkor magam. Valamiért az olaszok életével próbálják azonosítani a saját putris patkány létüket, de hogy miért, az rejtély.
2015. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezt senki nem mondja, csak a cigányok. :D
2015. dec. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

A saját primitív szintjükön próbálnak "menők" lenni. És számukra az a menő aki "olasz". Az ótvar c..gány viselkedést próbálják párhuzamba hozni az olasz temperamentumossággal.


Na meg ugye a bűnöző életmód megítélése is némileg másképp működik náluk, a piti bűnöző életmódjukat jellemzik az "olasz maffiózók" életmódjával.


Na meg a többség a putriban kábeltévén nevelkedett (innen a sok Pamela meg Esmeralda). És a tv-ben is, régebbi filmekben mint "kisebbség" az amerikai olasz maffia és a gettós "menő" négerek jelentek meg. Szerintem valahonnan innen vehették át ezeket a "jellemvonásokat".


Például vagy 10 éve mikor felkerültem Pestre, azt hittem beszarok a röhögéstől, mert a legtöbb nyóckeres gettós cigány gettó négernek volt öltözve, fuksszal a nyakában, térdig tolt gatyával és 5XL-es pólóban. Az ő értékrendjükben akkor ez volt a menő.


Na de hogy ne csak a cigányokat szidjam, nem mintha a magyar átlag jobb lenne. Itt is megvolt a zselézett haj, majd szőkített, hidrogénezett haj, aztán a letolt gatya, a Beckham frizura, a rózsaszín póló, az emó és más hülyeségek...Most meg ott vannak a swag yolo-k, az mindennek a legalja. És ahogy tapasztaltam, kisebb nagyobb vidéki városokban ezerszer jobban "divatolnak" az ilyenek mint mondjuk Budapesten ahol van mindenféle ember.

2015. dec. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok az olcsó, turis Italy feliratú melegítő.
2015. dec. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
elöbb nézd meg ki mondja!
2015. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!