Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amire gondolunk, az valóra...

Amire gondolunk, az valóra tud válni?

Figyelt kérdés

Néha vannak ilyen dolgok, hogy eszembe jut valami, amit szeretnék, vagy egyszerűen csak jó lenne, és az valóra válik.

-Mindig nagyon szép lánynak láttam az unokatesóm, és bántam, hogy nem hasonlítunk legalább egy kicsit. (ő barna haj barna szem, én szőke haj, kék szem)

Pár év múlva többen is megjegyezték, hogy hasonlítok rá, van hasonlóság az arcvonásainkban, mosolyunkban.

-Még általánosban tetszett egy srác, de ő nem ismert, és arra gondoltam, bár rám nézne. Utána évekig bámult még, majd kiderült, tetszem neki (még mindig, 7 év után is)

-Máskor megtetszett egy srác, aki néha bejárt hozzánk munkába, de nem ismertem. Egyik nap arra gondoltam, milyen romantikus lenne, ha otthagyná nekem a telefonszámát. Még aznap visszajött este, és átadott nekem egy darab papírt a mobilszámával.

-Máskor arra gondoltam, miért nem létezik kakaós ajakápoló. Erre pár nappal később másért mentem az üzletbe, és ott megláttam a vadonatúj kakaós Labello-t (annyira új, hogy akkor még a honlapjukon se volt fenn)

-Egyszer arra, milyen lenne már, ha az egyik csoporttársam, akivel csak köszönőviszonyban voltunk, megkérné a kezem csak úgy. Pár nappal később beszélgettünk, és megkérdezte csak úgy, hozzámegyek-e.

én: "Hogy mi van?"

ő: "Nem tudom, csak kedvellek. Igazából még sose akartam elvenni senkit, de téged szívesen elvennélek"


Ennek mi az oka? Vagy hogy működik?


2015. dec. 9. 13:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sose beszéltem ezekről senkinek, mielőtt megtörténtek
2015. dec. 9. 13:42
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Igen, csak neked még aznap neki álltak kakaós Labello-t gyártani, hogy másnap már a boltok polcain találhasd...:D


Azt gondolná az ember, hogy 13-14 éves korukban az ember más kinövi, hogy körülötte forog a világ. Úgy tűnik, nem mindenki.

2015. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ilyen alapon akkor megnyerhetnéd az ötös lottót is
2015. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jo van ami valora vàlhat meg megérzések..nekem a buszon volt egy sràc aki bejött és elmondtam a baràtnőmnek.aztàn kaptam màsnap egy levelet meg hogy hol talizzunk..de nem volt ott gondoltam àtvert??de nem megint kaptam levelet miért nem mentem el meg teloszàmot..kiderült màsik buszmegàlloba vàrtunk egymàsra..

Tv be ugyanazt mondja amit én vagy amiről otthon beszélünk pl.adni kell enni a kutyànak..véletlenek..meg a lüke lila köd amitől az emberek bolondok lesznek mint a drogosok :(

2015. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Minél kisebb egyéniség valaki, annál jobban bizonygatja, hogy körülötte természetfeletti dolgok történnek... vigyázz, pár év és ufókat fogsz látni.
2015. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Istenem, de sok itt az irigy ember -.-


Minél kisebb egyéniség..ó, anyám -.-

2015. dec. 9. 15:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi van cicalány, ezt nem láttad előre? -.-

Te minden jósok legjobbika, te -.-

-.-

2015. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, te beteg vagy -.-
2015. dec. 9. 19:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Mire kellene irigynek lenni? Hogy azt hiszed körülötted forog a világ? Rettentően irigy vagyok a tévképzeteidre:D
2015. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, irigy, bár nem tudom, mire konkrétan. Aki nem irigy, az nem kezd el óvodás módjára kötekedni.
2015. dec. 9. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!