Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vált már valóra rémálmotok?

Vált már valóra rémálmotok?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért mesélem ezt el csak kíváncsi vagyok a reakciótokra.


Volt egy szép szende lány akibe beleszerettem ő volt nekem az első kapcsolatom. Végre boldog voltam. Nem éreztem ilyet még soha hogy minden nap jókedvűen kelek a napi programom fő pontja az volt hogy ledobhassam a kulcsot és indulhassak hozzá.

Egy nap nagyon rossz rémálmom volt és elmeséltem neki.

Azt álmodtam hogy lefekszik valakivel és felhív közbe hogy halljam hogy együtt vannak.

Telt múlt az idő és egyre komolyabban gondoltam a kettőnk jövőjét.

Párszor összevesztünk még szakítottunk is párszor de mindíg megkereste valamelyikünk a másikat. Szülei mindig irányítani akarták és én ezeket a balhékat ennek tudtam be. Sose feleltem meg a szüleinek mert én csak egy mezei pocok vagyok nem pénzes mágus.

Odáig fajult ez a dolog hogy elegem lett és béreltem egy lakást. De a bérlés miatt nagyon sok lett a kiadásom.

Ezért több melót kellett vállalnom.


2 hét után egy véletlen folytán megláttam a barátnőm exének kocsiját a garázssorok közt parkolni.

Kérdőre vontam a lányt. Ő tagadott mindent és elzavartam az anyjához hogy gondolkodjon ott én meg itt.

Másnap furdalt a lelkiismeret így felkerestem. De nem is járt otthon.

Kiderült az exéhez ment vissza. Egy világ omlott össze bennem. Minden erőm öszeszedve megszereztem a csávó számát 10 perc telefonálás alatt.

Kérdőre vontam a fickót. Ő azt mondta a csaj nem akar velem beszélni. A lányt hívtam nem vette fel.

Kiderült hogy a lakásom jobban tudja hogy néz ki belül a hapsi mint én.

Pár nap múlva felhivott a lány mentegetőzni meg hogy ö így úgy szeret meg ilyen érzelmi hullámok jöttek rá küldte az sms-t hogy köztünk nem lehet semmi nincs semmi értelme de így úgy szeret ilyenek.

Szivem szerint fel se vettem volna a telefont de válaszra vártam valahol hogy miért csinálta?

-Míg nem egy este felhívott és leadta azt a műsort amit álmodtam.

Erről a storyról mondjatok valami bölcset ha tudtok.



#Emberilogika
2013. okt. 1. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Vált már valóra, kiskoromban, de teljesen más jellegű, így a te szituációdhoz nemigen tudok mit hozzá szólni.


Egy kivájt szemű, felakasztott macskáról álmodtam ahogy egyik bokrosban lógott egy ágról, amerre a suliba vezető útvonalam vezetett, pár nap múlva suli felé menet ott volt ugyanaz a jelenet az álmomból, szegény megkínzott, megcsonkított macska, azt hittem kb. sokkot kapok :(

2013. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!