Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gonoszak az...

Miért ilyen gonoszak az emberek, hogy belekötnek egy vadidegenbe?

Figyelt kérdés

Felteszek én vagy bárki más egy kérdést, és szinte mindig jön valaki aki bunkózik a kérdezővel, úgy, hogy az nem is (teljesen) kapcsolódik a kérdéshez, vagy semmi olyan nincs a kérdésben, ami erre okot adna, vagy valamit félreért és felnagyítja.

Amikor a kérdező elmagyarázza, hogy mit értett félre, nem fogja fel és tovább bántja őt, majd jönnek a többiek is akik követik...


De én ezt nem értem. Bennem sosem fordult meg az, hogy "na akkor most alázzunk szét valakit huhúúú"... Idegen, nem ismerem, semmit nem ártott nekem, lehet, hogy már így is padlón van, minek bántsam?


Mi veszi rá az ilyeneket erre??


2015. dec. 9. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési hiány, kisebbrendűségi érzés, a munkahelyén a főnök b asztatja, otthon (ha van) az asszony b asztatja, itt meg ő b asztat másokat. Mivel gyáva, és gyenge egy anonim oldalon éli ki magát, itt megmondhatja mindenkinek a magáét következmények nélkül. Gyakorlatilag ezek a trollok.
2015. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordul h felteszek egy kérdést, kapok rá választ amit az illető helyesnek gondol, aztán ha kezdeném jobban boncolgatni a témát egyre inkább kötekszik.

Régen többször belementem ilyen vitákba, mostmár nem, elég volt a tanulópénz, volt h egy számomra érzékeny kérdésben elkezdtem magyarázkodni és az egész átment a mocskolásomba vagy 5 oldalon keresztül. Újabban ha a kérdést teljesen "elfoglaló" mocskolódó visszatérő vendég talál meg akkor simán törlöm a kérdést az előzményekből

2015. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint 00:20-as, ha látom hogy a kérdés, vagy egyes válaszok semmiről nem szólnak csak direkt értelmetlen vitát keltenek, akkor törlöm a kérdést.


Kedvencem mikor beírom hogy ez XY kérdező, naponta megkérdezi ugyanazt, és csak a saját süketelését nyomja, felesleges rá a szót pazarolni. Erre jól lepontoznak 0%-ra és mindenki írja a kisregényeit tovább feleslegesen :D

2015. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!