Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek azok...

Csak engem idegesítenek azok akik folyton belekötnek a helyesírásba?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Az "azok akik" közé vesszőt kellett volna tenned.

:D

2014. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Azokat is idegesíti, akik hozzád hasonlóan nem látják be, hogy ez nem baszogatás, hanem a TE érdekedet szolgálja. Minden egyes kötekedéssel esélyt kapsz arra, hogy tanulj valami újat, ami által a jövőben már nem fogsz beégni. Érted?
2014. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak téged.
2014. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Komolyra fordítva a szót, engem akkor zavar igazán, ha a kérdés helyett kötekednek a helyesírással. Szinte mindenki követ el kisebb-nagyobb hibákat, főleg, ha telefonról vagy zaklatott környezetből ír. Ha jószándékú a segítség, akkor nem gondolom, hogy annyira bántó, de sajnos sokan vannak, akik egoizmusukat abban élik ki, hogy leszólják azokat, akik szerintük kevésbé írnak helyesen, mint ők maguk.

2014. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
77%
Szerintem, akik kijavítják a helyesírási hibáidat, nekik volt valami szadista magyartanárjuk. Én is közéjük tartozom. Általában, ha itthon is valamit nem úgy mondanak, ahogy kell, akkor azt is kijavítom. Lehet, hogy ezzel kicsit idegesítő leszek, de így talán van esély arra, hogy legközelebb már te is helyesen fogod használni.
2014. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem csak akkor zavar,ha pl kiirok egy fontos kerdest es valaszt a kerdesemre nem kapok csak annyit,hogy adjak egy helyesirasi szotarat na ezek kimondottan idegesitenek ezert kell mindig akar kerdesbe akar kommentbe irni,hogy konyorgok ne bantsatok a helyesirasi hibaim miatt vagy bocs a helyesirasi hibakert .


De ha kerdesre kapok valaszt es pl. benne van ,hogy azt ott helytelenul irtad akkor a valaszoloval felveszem privatba a kapcsolatot es elnezest es szives megertest kerek tole.


Ha csak a hibaimra kapok valasz akkor viszont elegge elszomorodom.


Ilyen az elet.


Elnezest kerek a hibaimert. De tablageprol irok.

2014. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1. vel és utolsóvaal egyet értek és általában gyorsan írok és nem figyelek a helyesírásra és csak azután olvasom el hogy mit is írtam és persze akkor már jönnek ezekkel a sz@rságokkal
2014. ápr. 18. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs igényed a fejlődésre, ez most már világos.
2014. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem egyátalán nem idegesítenek,sőt én is szoktam írni, hogy hogy írjanak valamit helyesen.
2015. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!