Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Michael Jackson mikor volt...

Michael Jackson mikor volt szerintetek a leghelyesebb? Szerintetek meghalt?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki tudja, hogy sűrűn megváltoztatja külsejét. Szerintetek mikor volt a legjobb külsője?

Azt is tudja mindenki, hogy hirtelen halt meg. Szerintetek meghalt? (kérlek titeket normálisan válaszoljatok)


2015. dec. 12. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem halt meg, Donald Trump-nak álcázza magát.
2015. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem halt meg, együtt él Elvisszel és Amy Whinehouse-al egy kis trópusi szigeten. Néha Jim Morrison is meglátogatja őket.
2015. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Whine hous-al és Elvys Preslye-vel???? Ez komoly?
2015. dec. 12. 10:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?

egyébként meg mindenkinek más izlése van... miért, neked mikor tetszett a legjobban?

2015. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, meghalt, Elvist nem y-nal írjuk, és szerintem a Bad időszakban volt a leghelyesebb.
2015. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem Thriller körül tetszett a legjobban. Amúgy csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok? Elvis-t pedig bocsi, elírtam.
2015. dec. 12. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem halt meg, csak hazaköltözött, és visszatért a botanikai kutatásaihoz.
2015. dec. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Mivel az igazi szépség belülről jön ezért ő mindig gyönyörű volt :) De talán a 80-as években volt a leghelyesebb.

"Szerintem mindenki tudja, hogy sűrűn megváltoztatja külsejét." ugye tudod hogy az akaratán kívül történt.Nem hiú okokból hanem a betegsége, a stressz és a balesetei hatására.

És igen meghalt, tudom hogy elég elterjedt az az elmélet hogy csak megjátszotta a halálát, én is szeretném ezt hinni,de szerinted cserben hagyta volna a gyerekeit,rajongóit és a családját.Nem!Soha!

Nem ő az egyetlen aki az Illuminati ellen volt és rejtélyesen elhunyt.

2015. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval.Szerintem mindig szép volt.Bármilyen külsővel csodálatosan nézett ki. :).Azzal is egyetértek,hogy elhunyt.Ő lett volna az utolsó ember,aki cserbenhagyja a rajongóit.Igaz,hogy sok oka lett volna,hogy megrendezze a halálát,de nem tett volna ilyet.Parist a lányát nézd meg.Nehezen tudta feldolgozni az apja halálát.Csak nem játszotta volna meg magát ilyen ügyben.Valamint az anyukája.Katherine is nagyon őszintén beszél,ha MJ haláláról van szó.
2015. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha azokat is megjátszák?
2015. dec. 13. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!