Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Michael Jackson?

Michael Jackson?

Figyelt kérdés

Mi jut eszetekbe róla,ha meghalljátok a nevét mire gondoltok először? Szerintetek milyen ember volt?


Nyilván nekem is megvan a véleményem miszerint egy elképesztően tehetséges művész egy Legenda és egy újító volt,akinek a zenéi még a mai napig is teljesen időtállóak.

Mint ember is egy nagyon ritka szeretetteljes és önzetlen ember volt,aki nagyon-nagyon sokat adományozott beteg gyerekeknek,kórházaknak,árvaházaknak.

Ti mit gondoltok róla?


2015. nov. 16. 19:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%

Mindég a leesett orrára gondolok először.

Szerintem enyhe túlzás ez a legenda, meg elképesztő tehetség. Azért annyira nem volt jó.

2015. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%
Én azt gondolom h mielőtt kifehéredett volna, az előtt tök normálisan nézett ki, utána félelmetes volt. Viszont a hangja valami elképesztően bejön :)
2015. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

öhhm első

Én elhiszem hogy neked annyira nem a zenei stílusod,meg persze neked is megvan róla a véleményed.

Nagyon sok minden köthető az ő nevéhez,nagyon sok mindent ő hozott stílusba,a mai sztárok nagyon sokan tőle merítenek ihletet pl ott van Justin Bieber,Usher,Jason Derulo,Bruno Mars és még sorolhatnám. Mindegyiknek a videoklipjében a táncmozdulataiban megtalálhatóak Michael táncmozdulatai.

Usher egyszer azt nyilatkozta:"ha nem lenne Michael Jackson,ma nem lennék az aki vagyok.

Nagyon sok embert ő ösztönzött.

És nem is hiába hívták a pop királyának

Ő maga írta a dalokat,ő szervezte a koreográfiát egy nagyon maximalista ember volt aki mindenből a maximumot hozta

2015. nov. 16. 20:00
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Még a könyve is megvan. Ez sok mindent elárul :D
2015. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
Hacsak nem bérkommentelő a kérdező, annyi ész szorulhatna belé, hogy elfogadja azt hogy létezik ellenkező vagy semleges vélemény is. Nem kell szeretni vagy örülni annak mert mást nem érdekel, de az ilyen elvakult bálványimádás mindenre jó, csak észérvű fórumbeszélgetésekre nem. Főleg nem véleménykérésre, hiszen te már előre eldöntötted hogy milyen választ fogadsz el és nem, le se szarva hogy a másiknak akár egy kis igaza is lehet.
2015. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy sokmindenkit ösztönzött, meg példakép, de ne essünk túlzásokba. Én is bírom a zenéit, jók, ritmusosak, de nem szeretem, amikor vakon nyáladzva istenítenek egy egyszerű embert. Mégegyszer: nem azt mondom, hogy nem példaértékű amit tett.

Sok mindenkire el lehet mondani, hogy példakép.

2015. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Én nem vélek felfedezni olyan nagy változást

A fehér bőrszínét és az orrát eltekintve.

Aminek természetes oka is van.

A bőrfehéredés az egy bizonyos Vintiligo bőrbetegség miatt történt.

Ez miatt eléggé meg is szenvedett.

Egy interjú a bőrbetegségével kapcsolatban:

https://www.youtube.com/watch?v=7C2Z5tJCpvs


Az orrát pedig valószínűleg önértékelési problémák miatt operáltatta át,mivel apja kiskorában folyamatosan csúfolta vele és természetes hogy ezen egy idő után változtatni akart.

2015. nov. 16. 20:31
 8/28 A kérdező kommentje:

Én teljes mértékben elfogadom azt a véleményt is ami nem egyezik az én véleményemmel.

Természetes hogy elmondom az olyan dolgokat amivel nincsenek tisztába,mert esetlegesen semmit nem tudnak róla a sok pletykán és hazugságon kívül amik elég hosszú ideig kísérték életét.

És igen szeretem mert egy nagyon jó énekesnek gondolom.

Mi abban a túlzás amit én elmondtam,leírtam róla?

Direkt oda írtam hogy megértem a válaszát,mert úgyis mindenkinek más a zenei stílusa meg a véleménye.

Én azt a bizonyos "nem tartom tehetségesnek" mondatot tartom túlzásnak.

2015. nov. 16. 20:46
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő egy nagyszerű ember volt imádom őt. És képzeljétek én sokat olvastam róla és sok videót néztem amit ő vagy az ismerősei készítetek és szerintem nála szerényebb kedvesebb ember nem volt és nem is lesz. És nagyon szomorú vagyok hogy a média elérte a célját és még halála után is vannak olyanok akik elhiszik ezt a sok hazugságot amit írnak róla. Kedves kérdező szerintem ő egy csodás ember volt és ha az ilyen emberek utána olvasnának\néznének nem lenne ilyen véleményük nem azt mondom hogy imádnák de nem gondolnának ilyet róla. Kérlek titeket tudjátok meg külömböztetni a pletykát a ténytől.
2015. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Valoban ELKEPESZTO tehetseg volt! Ajanlom megnezni a Jackson Five unplugged videokat. Sajnos ,elvettek tole a gyerekkorat.
2015. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!