Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem szimpatikus a Star...

Csak nekem szimpatikus a Star Wars-ban Anakin Skywalker?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%

Én nem azt írtam, hogy az ilyen csapásokat vállrándítással kell elintézni, bocsi, de félreértetted a véleményemet, és olyan dolgokat adsz a számba, amiket nem mondtam.


Akkor mondom másképp: nekem soha nem voltak szimpatikusok azok az emberek, akiket csapás ért, és ezért rázúdították a fájdalmukat másokra, vagy másokon álltak ezért bosszút. Szerintem akkor is egoista és önimádó volt Anakin, amikor az anyja miatt legyilkolta a buckalakókat.


Ez még egy akármilyen embertől is alávaló cselekedet, nemhogy egy jedi lovagtól ugyebár :D


Ha te pofont kapsz az életben, és erre mindenkit végigpofozol az utcán, mert neked sz*r, még nem leszel hős és sajnálatra méltó ember. Az is oké, hogy a szerelmét féltette a haláltól, aki gyereket várt és veszélybe került a szerelme és a gyereke is - de ez nem jogosítja fel arra, hogy jedi gyerekeket gyilkolásszon le...


Na mindegy, úgysem fogunk egyetérteni szerintem, nekem ezek miatt akkor sem lesz soha pozitív szereplő Anakin, mert egy igazi férfi tudja kontrollálni az érzéseit, még akkor is, ha nagy csapások érik az életben. És nem másokon tölti ki a bosszúját.

2015. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Anakin a Klónok Támadásában is a Sithek Bosszújában is a tipikus felnőtt emberkét játszó ember aki próbálja a saját igazát ráerőltetni mesterére Obi-Wanra. Milyen tanítvány az aki jóformán a második apja ellen fordul, mert Obi-Wan az volt neki. Elsősorban Jediként nevelte Anakint másodsorban meg mint saját fiát. És mégis számtalan jelenet van mind két részben ahol ellent mond és megkérdőjelezi Obi-Wan szavát...


Én nagy Obi-Wan fan vagyok szerintem ő lett a legjobban kitalálva az egész történetben és azért védem :D

2015. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Anakin valóban az egyik legnépszerűbb rosszfiú, de Sauron azért más tészta..."


Miért?

2015. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mi barátnőmmel odavagyunk érte :) miatta kedveltük meg a star wars 1,2,3 részeket :D mert a 4,5,6-ot már szerettük de nem fűztünk sok esélyt az újhoz de már imádjuk mindetn *-*
2015. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok kiscsaj a színész miatt szereti.
2015. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
JÓ, hát Natalia Portman is egy istennő :D
2015. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is rajongok Anakinért. Han Solo meg Kylo Ren mellett ő a kedvenc karakterem.


Nem értem, miért lett divat hisztisnek nevezni. Gondolom egyszer egy ember ezt mondta rá, és a csorda meg azóta is követi. :D

2016. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amit én fent leírtam, az a saját véleményem, én nem tudom, ki hogy nevezi... Egyébként azt gondol mindenki, akit akar, én tiszteletben tartom a véleményedet, felőlem rajonghatsz érte. Én viszont hisztisnek tartom, ahelyett, hogy sértegetsz, fogadd te is el más véleményét.
2016. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem neked írtam, el sem olvastam a kommented. Általánosságban írtam.
2016. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nekem a kedvencem.

*valamelyik válaszoló aki art mondta h mert ő a kivalasztott mindenkit kinyírhat: Anakin soha nem tudja meg hogy ő a kiválasztott. Illetve az egyik Klónok Háborúja epizódban igen,de kitörlik ezt as emlékét.

Az elsőben aranyos,a másodikban picit tényleg arrogáns,de a harmadikban imádtam!

2016. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!