Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az életcélod?

Mi az életcélod?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Végre legyen elég kitartásom befejezni egy regényt:D
2015. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nirvana:


[link]

2015. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sikeres felnőtt legyek (még 18 alatti vagyok), legyen egy olyan munkám amit szeretettel csinálok (lehet hogy énekesnő szeretnék lenni), meg tudjak élni majd a fizetésből amit kapok, legyen egy párom, akivel nagyon jól megvagyunk, okos, tájèkozott legyek, legyen sok olyan ember körülöttem akik szeretnek és jóban vagyunk, legyen egy jó házak (nem villára kell gondolni, csak egy barátságos, megfelelő méretű házra). Ha énekesnő leszek valahogyan, ami még elég távol van, akkor valami olyasmi karriert képzelek el, mint koncz zsuzsáé, rúzsa magdié például, akiket a többség kedvel, sok jó daluk van és koncertjeik is gyakran vannak. Ezen kívül szeretnék jól tudni angolul és németül.
2015. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 13. válaszoló? :D
2015. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 elwera ***** válasza:
Fix megélhetés, kis félrerakott pénz, család, gyerek, utazgatás, szép helyeket látogatni amikre itt nincs lehetőségem, olyan természeti formációkat megnézni ami itt nincs, különleges dolgok, növények, fák, tavak, tengerek.
2015. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minél több értékes, egészséges emberi kapcsolatot fenntartani, miközben békében vagyok magammal és vannak céljaim, amik felé akármilyen lassan is, de haladok :)
2016. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!