Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért izgulok és félek?

Miért izgulok és félek?

Figyelt kérdés

Sok fiatalnál észrevettem, nem csak magamnál,hogy pl eggyes emberek simán lefelelnek valamilyen tantárgyból mások meg egész végig izgulnak.. Én nem akarok izgulni, feleléskor tudom a leckét,eldöntöm,hogy nem fogok félni,mégis mikor sor kerül rá félek..

De nem csak orán feleléskor, hanem mikor pl beszélek egy ismerössel egyszerüen elkezdek félni.. Valaki tudna segíteni? Olyan válaszokra nincs szükségem,hogy menny el pszichológushoz...


17/F



2015. dec. 19. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez önbizalomhiány, majd vàltozol.
2015. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az van, hogy amikor eldöntöd, hogy nem fogsz félni, figyelmen kívül hagyod a saját érzéseidet és a tudatalattid átveszi az irányítást.

Ezt csak úgy győzheted le, ha nyitsz egyébként a többiek felé, itt meg nem mondod magadnak, hogy izgulni nem fogsz - miközben meg épp arra gondolsz, hogy mit nem akarsz :)


Ha félsz, akkor az a kötődés-kapcsolódás hiánya. Nyiss.

2015. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Èn is így vagyok. Tudom az anyagot, de egyszerűen nem merek kimenni ès lefelelni, mert fèlek hogy elrontom ès hülyènek nèznek.. Aztán utána nincs semmi, mert jól sikerül, de ilyenkor előtte mindig bennem van a fèlsz, ès az a baj hogy ezt a tanár id látja. De másnál meg nem, mert bármi van akkor èn simán megyek előre kipróbálni vagy valami. Ilyenkor azt szoktam mèg csinálni hogy próbálj flegma lenni, mintha az èg világon nem múlna rajta semmi, ès csak úgy magadnak mondanád. Meg èn mèg előtte szeretek zenèt hallgatni, mert akkor az is elfelejtetteti velem az izgulást:). 17l
2015. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Gondolj szép lányokra, a szexuális izgatottság stresszoldó hatású, csak ne vidd túlzásba és figyelj amit kérdeznek feleléskor, ne teljesen a lányokra koncentrálj hogy még a kérdést sem hallod. :P
2015. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 elwera ***** válasza:

A tanártól is sokban függ, hogy bátorít a felelésnél, vagy pedig elveszi az összes életkedvedet.


Általánosban volt egy hülye töri tanárnőm, akinek nem voltam hajlandó felelni, akkor sem ha tudtam az anyagot, mert bunkó volt és látványosan utált engem.

Nála 2-es voltam töriből, sok egyest kaptam felelésre, és néhány hármast a dolgozatokra.


Másik suliba egy nagyon kedves, rendes történelem tanárnőm volt, aki ő mosolygott rám és bólogatott amikor mondtam az anyagot. Neki szerettem felelni és általában 4-eseket adott, néha 5-öst is.

2015. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!