Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Holnap reggel cukorterheléses...

Holnap reggel cukorterheléses vizsgálatra megyek és mivel már kb.10 éve nem fogyasztok cukrot nagyon izgulok hogy mi lesz. Milyen hatással lesz rám. Lehet bután hangzik de félek hogy hízni fogok tôle. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
75 g cukor nagyon sok, fôleg nekem aki egyáltalán nem fogyaszt cukrot. Olvastam azt is hogy sokan rosszul is lesznek tôle. Szerintetek hízhatok ettôl a cukorterheléstôl? Ezzel kapcsolatos tapasztalatok és tippek jòl jönnének

2015. nov. 5. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fogsz hízni tőle.
2015. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75 grammot fogsz hízni tőle, az nem vészes
2015. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másféle vizsgálat nem lesz? Rádférne.
2015. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2015. nov. 5. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se fogyasztottam cukrot előtte, vittem citromlevet, megengedték, hogy bele tegyem. Nem mondom, hogy finom volt, de ki lehet bírni.
2015. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem voltál rosszul tôle?
2015. nov. 5. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit émelyegtem, de elmúlt.
2015. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy hízol, amúgyis max. pár dekát.


Az egy dolog, hogy nem fogyasztasz cukrot, de hogy állsz a szénhidráttal?

Mert én pl. elszoktam a szénhidráttól. Nemes egyszerűséggel nem mennék ilyen vizsgálatra, mert egyrészt a vizsgálatnak semmi értelme nem lenne, valószínűleg az jönne ki, hogy súlyos cukorbeteg vagyok (pedig csak fiziológiai inzulinrezisztenciám van az étrendem miatt, sose leszek cukorbeteg), másrészt én ennyi cukortól kikészülök. A sejtjeim nem veszik fel, hipphopp az agyamnak se megy ez, pedig az még használ is glükózt, ott kavarog a vérben, nem poén, egy napig rosszul vagyok tőle.


Átlagembernek nem nagy megterhelés ennyi cukor, hisz rengeteg cukrot eszik. Aki nem szokott cukrot enni, semmiféle formában (pl. sok gyümölcs), csak mondjuk lassú felszívódású szénhidrátot, azzal nem tudom, mi történik ilyenkor, de el tudom képzelni, hogy nem kellemes.

2015. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!