Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek nagyon gyakori nevük...

Akiknek nagyon gyakori nevük van, nem idegesít?

Figyelt kérdés

Utálom, hogy megpróbálok felhasználónevet kreálni valahová, és a nevem minden verziója, minden létező születési dátummal ellátva már foglalt, mert csak a párezres kisvárosunkban körülbelül 200 nőt hívnak így. Minden nyelven ugyanúgy írják, ejtik, szóval még csak külföldi verziót sem tudok megadni.

Ma már ott tartottam, hogy akkor beírom, hogy "minden foglalt, csessze meg", csak engedjen már be az oldal.


Más hasonló problémákkal?



L


2015. dec. 19. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyre inkább a gyakori nevek lesznek ritkák, annyi Bennet, Krisztofer, Napsugár, meg hasonló van.
2015. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kamuneveket, sztárok neveit, filmes karakterek neveit nem akarom megadni, mert már bőven 20 felett vagyok.

(instagramra lett volna, és hangulatokkal, érzelmekkel kapcsolatos fotókat szerettem volna megosztani, nem a legutóbbi bulit, vagy plázatúrákat)

2015. dec. 19. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesít, mindig minden felhasználónév foglalt, összekevernek másokkal, vagy éppen elfelejtik, minden harmadik ismerősömnek ez a neve, ráadásul nekem a vezetéknevem is nagyon gyakori.
2015. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A keresztnevem átlagos, de a vezetéknevem szerencsére nem. Egyébként beírhatod, hogy pl SzegediTóthÉva vagy akárhogy hívnak, akárhol élsz
2015. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy olyan érzésem,hogy téged Annának hívnak.
2017. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!