Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy laza, lezser, semmirekellő...

Egy laza, lezser, semmirekellőnek tűnő ember hogyhogy ilyen jól tanul?

Figyelt kérdés
Van az egyetemen egy évfolyamtársam, egy fiú, aki eléggé ilyen lezser figura, úgy félvállról veszi a dolgokat. Jó pár óráról lógott, vagy átaludta, vagy csak hülyéskedett rajtuk. Úgy tűnt, mintha nem venné komolyan a szakot, azt hittem ő lesz az első akitől félévben búcsút veszünk, erre elkezdődött a vizsgaidőszak, minden napra fölvett egy vizsgát és 4-es 5-ösre megcsinálta az összeset, pedig nehéz vizsgák voltak, rajta kívül senkinek nem sikerült ilyen jól, pedig azt hittem , neki lesz a legrosszabb. Nem értem, hogy csinálta. Ki nem néztem volna belőle.

2015. dec. 20. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert neki van agya hozza, ennyi.
2015. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy eljátssza, hogy ő milyen okos, laza, közben otthon tanul mint az állat. Vannak ilyen emberek, akik így peckesen tartják a fejüket, mert tudják, hogy figyelik őket, még facebookra is feltesznek magukról képet, amin így néznek. Persze igényesen is öltözködik. Ha azt mondanád, hogy ez a srác a ruhákra re ad, meg úgy más téren is ez jön le róla, hogy leszarja, akkor azon nagyon meglepődnék. Trendi ruhákban jár, trendi módon leissza magát, trendi fotókat tesz fel magáról facebookra, és trendin laza. Az is meglepne, ha kiderülne róla, hogy segítőkész, vagy az, hogy otthon van valami különleges hobbija. Aki eljátssza, hogy laza, és nem tanul és nem érdekli, hogy trendi legyen, azt nem érdeklik olyan dolgok, hogy az ő dzsentri életvitélét ha látják mások, annak is publikus részét, amikor trendi és az otthon kiskutyaként a könyvek fölött ücsörgő énjét nem, akkor ha valaki utánozni próbálja csúnyán megszívja, mert az a publikus élete alapján azt fogja gondolni, hogy trendi stílusban ,lazán is lehet ötösöket írni a vizsgán. A különleges hobbi hiányára az alapján gondolok, hogy akinek van olyan az kevésbé rabja a trendiségnek, kevésbé pitiáner peckes fotókat tesz fel facebookra.
2015. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jön ide a facebook, amióta ismerősök vagyunk, egy képet nem töltött fel. Az öltözködése teljesen átlagos, semmi "trendi" nincs benne. Inkább csak simán ilyen lesz.rom flegma alak. Ettől még persze lehet, hogy otthon gőzerővel tanul, de a suliban nem ez jön le róla. Inkább olyannak tűnik, aki mindent magasról lesz@r.
2015. dec. 20. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó most ne menjünk bele. Te lány vagy, értem. A trendiségnek nem az átlagos öltözködés az ellentéte, hanem a folyamatosan 1 darab szakadt rongyban járó hipszter. A leszarom stílus talán nem trendi? Ha facebookon nem is, de a suliban nem tartja peckesen a fejét? Te lány vagy? Ha flegma, akkor mennyire segítőkész? Amikor fiúkkal beszélsz, akkor nem zavarja meg az értékítéletedet a bugyidban rakoncátlankodó Marcsi? Van különleges hobbija, csinál valamit a nagy Ő? Nem csúnya pattanásos az arca neki, hogy a lányok rá se tudnának nézni? Tudod olyan kis nyomi.
2015. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Az előző válaszoló ezt csak egy példának szánta, hogy szemléltesse, vannak emberek, akik a külvilág számára eljátszanak valamit, miközben a valóságban teljesen mások, mint amit kifelé mutatnak.

2015. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van több ilyen barátom. Az egyik hazamegy és minden nap tanul, a másik meg okos/jó a memóriája
2015. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kérdésedben benne van a válasz is. Azért viselkedik így, mert megtanulta az anyagot és nem tulajdonít jelentőséget már neki. Csak élvezi, hogy ott van.
2015. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!