Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti megsertodtetek volna ha...

Ti megsertodtetek volna ha törött csolimikulast kaptatok volna ajándékba?

Figyelt kérdés
Karácsonyra bíztunk az osztályban és akit huztam mandarin kért és hát ugye egy kg nincs csak háromszáz és ezerötszáz ért kellett venni ezért vettem egy tablascsokit meg egy csolimikulast ami szektort a táskában és úgy adtam oda a csomagot. Ha még nem adom oda, akk meg nem éri el az árát, de így még lehet megsértődött. Ti megsertodtetek volna?
2015. dec. 20. 16:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem bíztunk hanem húztunk. Bocs tetőről vagyok és néha átirat a szavakat.
2015. dec. 20. 16:16
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem nem kell megsértődni. Amúgy is a szándék a fontos. De ha olyan korban vagytok, de főleg aki kapja, hogy ezen megsértődik akkor sajnos nagyon gyerekes. El kell mondani mi történt, összetört véletlen és ennyi. Nevetni kell rajta. Nem történt katasztrófa.
2015. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Roland G. ***** válasza:
96%

Tetőről? :D

Ennyire ne legyen lelkiismeret furdalásod :DDD

Én biztos nem,amúgy sem szándékosan tört össze.

2015. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs tetőről vagyok"

xD


Amúgy én nem sértődtem volna meg.

2015. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Telorol vagyok azt akartamírni. :-D
2015. dec. 20. 16:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Mandarint kért karácsonyra, mégis mit gondolsz?
2015. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
H h mit gondolok?? Azt kért...
2015. dec. 20. 16:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha előttem töri össze és úgy adja nekem, akkor igen, egyébként nem. Mindig történhetnek balesetek. Azzal meg nem kell foglalkozni, hogy valaki min sértődik meg. Vannak emberek, akik imádnak megsértődni. Majd megbékülnek, neked pedig ne legyen bűntudatod. Ez egy piti dolog, említést sem érdemel.
2015. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mandarint kérek és törött csoki kapok biztos besértődnék xddd

Viccelek, nincs ezzel semmi gond.

2015. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam. Csak páratlan mert ugye a mandarin magába nem sok minden és hülyén éreztem magam h egy törött csokimikulassal szúrtam ki a szemét pluszba. :-)
2015. dec. 20. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!