Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csavargatja egy lány a...

Miért csavargatja egy lány a haját?

Figyelt kérdés
Van egy lány kollégám, akit ha megszólítok állandóan a haját kezdi el tekergetni, csavargatni. Nem is tulajdonítanék neki szerepet, de mivel állandóan ezt csinálja már felfigyeltem rá. Miért csinálja ezt valaki? Feszült,vagy fél valamitől és ideges? Máshol azt olvastam zavarban is lehet, de nem mutat semmi erre utaló jelet, sőt inkább ellenkezőleg, párkapcsolata van és a munkahelyen más tetszik neki...

2015. dec. 21. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pótcselekvés, mint a dohányzás. Nem tulajdonítanék neki különösebb szerepet.
2015. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha fizikailag- szellemileg nem vagyok lefáradva, akkor szoktam. Unatkozó, energialevezetős pótcselekvés.
2015. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet unatkozik...keríteni kell egy kis munkát neki... :)
2015. dec. 21. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Zavarban van, mert tetszel neki, de ha nem akkor tikkel, tehát valamiféle lelki eredetű, személyiségzavaros problémája lehet. Ez sem biztos persze, nem is smerem, csak tippeltem bele a vakvilágba... Segíts neki,beszélgess vele, kérdezd meg mi bántja legjobban az életben. Mosolyogj rá...
2015. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak unatkozik. Nálunk is van két munkatárs, akik folyton a hajukat csavargatják. Csak nőkkel vannak körülvéve és tudtommal mindkettőnek van pasija, úgyhogy nem hinném, hogy leszbik és ránk, többiekre, izgulnak. :P
2015. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én például akkor szoktam, mikor elgondolkodom valamin és észrevétlenül is a hajamhoz nyúlok. Olyasmi, mint a fiúknál gyakran előforduló lábrázás, mindenki azt hiszi, hogy idegességükben teszik, pedig általában nem..én is csinálom néha. Szóval ez nem a legbiztosabb út arra, hogy valakit elemezzünk testbeszéd néven..nem azért teszi a többség, mert vad, szexuális fantáziát alkot éppen a vele szemben elhelyezkedő férfi főszereplésével :D.
2015. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez legtöbbzsör a zavar és a szorongás jele. Igen, és lehet feszült és ideges is.
2015. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sok érdekes dolgot írtatok, köszönöm!
2015. dec. 21. 19:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Én olyankor szoktam csavargatni a szakállam mikor unatkozom
2015. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez a kollegina csak akkor, ha beszélek hozzá. Lehet ilyen unalmas alak vagyok! :D
2015. dec. 21. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!