Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok! Mi a véleményetek ha...

Srácok! Mi a véleményetek ha egy lány nagyon magas?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem 170 cm-t értek hanem durván 183 cm-t. Ráadásul 15 éves vagyok és nagy valószínűséggel még növök. Durván kitűnök a tömegből, pedig tudom, hogy vannak nálam sokkal magasabbak is. Korosztályomban fiúk körülbelül 180 cm-ek, érdekes és nem igazán látok sok ilyen srácot. A lányoknál meg persze az átlag 165 cm. Elég cikinek érzem. Gyakran megbámulnak. Kicsit félek, hogy nehezen fogok olyan srácot találni aki nem a 160 cm-es cuki lánykákat kedveli. Hisz a többség aki magas az is törékeny pici lányt fog keresni akit úgymond meg tud védeni.(Tudom ennyi idősen ne ezen gondolkodjak, hanem takarodjak vissza "barbiezni"). Szóval az lenne a kérdésem srácok, lányok mi a véleményetek a magas lányokról? Ti hány centik vagytok, mi az ideál?

2015. dec. 20. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Én szeretem a magas lányokat. 186 cm vagyok
2015. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugi én is 177 körül vagyok és 15 éves vagyok,engem annyira nem zavar,pl most vettem egy 7 centis magassarkút.Tudom hogy kitűnök a tömegből,de nem zavar.Most próbálok leadni pár kilót hogy kicsit modell-es alkatom legyen.meg eleve ha a korosztályod kicsi akkor válasz nálad idősebbet.Nem a magasságod határozza meg milyen nőies vagy,hanem az hogy milyen jól érzed magad a bőrödben és ez látszik is rajtad.Igaz,nekem minden barátnőm 170 centi felett van de nálunk is vannak alacsony lányok akikre néha irigy vagyok,néha meg csak örülök és elfogadom magam úgy ahogy vagyok.
2015. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van hozzád illő pár, nem mindenkinek kell tetszened,ez amügy is lehetetlen és felesleges. Amúgy én nekem is tetszenek a magas lányok, de már van feleségem :)
2015. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Clay Morrow ***** válasza:
0%
For me it's a turn off.
2015. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

enis magas vagyok 179-180 kb,vagy lehet azóta több. általánosban csufoltak,de utána már nem.

2 ève vagyok a baratommal,de elotte is voltak "udvarlóim". nyilván volt akinek nem jottem be es meg is mondta, hogy a magassagom miatt. hát ennyi baj legyen!

aki tényleg kedvel meg bejossz neki,azt nem fog csak a magassagod miatt lemondani rólad. másrèszt meg vannak magas pasik:D


engem egyedül az zavar,ha alacsonyabb barátnővel vagyok.akkor olyan culának èrzem magam:D de ez van,ez egy szuletett dolog...ha valaki elítèl miatta, az az ő lelki szegènysègèt mutatja

2015. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Pedig ahogy észrevettem a magas lányok valahogy mindig hamar elkelnek, a 190 centi felettiek is, szóval a 183-mal nem kell aggódni.

Én speciel abszolút nem vallom ezt a védelmeznivaló dolgot, aki pici és védelmeznivalóm lesz, az majd a gyerekem lesz, nem a társam, akivel elméletben egyenrangú vagyok. Szóval nálam csak a hasonlóan magas lányok jöhetnek szóba, kb 180 centi az alsó határ, de egy 190 körüli lenne az ideál (de ha még magasabb, az sem baj). Én 196 vagyok, de hozzád sajna idős, 24 éves már :D

2015. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Imádom a hosszú combokat.
2015. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
186 centi vagyok. 170 feletti lányokkal nem állok szóba. 160 alatt a tökéletes.
2015. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, 15 éves, és kb 187-190cm. Számomra bármilyen magasság jó, ha hajlandó akár csak hozzám szólni, de az ideál az inkább a nálam alacsonyabb. Nincs kifejezett magasságkorlát, csak egy olyan 5-10 centivel legyen nálam alacsonyabb.
2015. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem róla? Semmi. Miért kéne véleményezni egy testi adottságot? Van, aki alacsonyabb, van, aki magasabb. Ezt nem kell cikinek tartani. Miért kéne? Ugyanolyan, mint a hajszín. Van, aki szőke, van, aki barna, van, aki fekete, és van, aki vörös. Ráadásul a 185 azért még nem egy felhőkarcoló. :)

Az, hogy valaki cuki, meg aranyos, az meg nem ezen fog múlni. :)

2015. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!