Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg követhetet...

Szerintetek tényleg követhetett egy ismeretlen pasi az utcán, vagy csak paranoiás vagyok? Ha követett, mit akarhatott? Történt már esetleg valakivel hasonló azon a környéken? (Bp. , Dohány utca, Blaha Lujza tér környéke)

Figyelt kérdés

Még nyáron történt az eset, de pár napja eszembe jutott és azóta foglalkoztat a gondolat.

Nem Pesten élek, de nyáron ott töltöttem 1 hónapot. Elkísértem a barátnőmet a Blahára, majd úgy gondoltam, felfedezem kicsit a várost és sétálni indulok. A Dohány utcában elhaladtam egy trolimegálló mellett, épp ott állt egy pasi, nem túl szimpatikus külsővel, de mivel a ruhája alapján valamiféle szerelőnek látszott és valami kisebb műszernek tűnő dolog is volt a kezében, azt gondoltam, biztos csak a munkáját végzi ott. Ahogy megnéztem, összetalálkozott a tekintetünk pár másodpercre. Mentem tovább, erre hallottam, hogy elindul ő is utánam. Rossz érzés fogott el, de még mindig arra gondoltam, hogy talán csak véletlen. Szaporáztam a lépteimet, hátranézni nem mertem, közben nézelődtem az utcán, hogy jézusom, milyen környékre keveredtem. Végül elértem egy biztonságosnak tűnő bolthoz (Alphazoo, Dohány u 17.) és gyorsan bementem.

És ekkor jött az, ami igazán megijesztett: A pasi megállt az ajtó előtt, és kint várt! Ha jól emlékszem, az ajtó felé nézett, de már nem vagyok benne biztos. Szerencsére olyan helyről figyeltem, hogy ő nem láthatott. Kis idő múlva elment, én még valamennyit vártam bent a biztonság kedvéért.

20 éves lány vagyok egyébként, 157 centi, ötven egynéhány kiló, elég jó alakom van és aznap elkövettem azt a hibát, hogy egy elég feltűnő és elég rövid rövidnacit vettem fel(pedig egyébként nem szokásom...), szóval ha tényleg akart tőlem valamit, ez is közrejátszhatott a dologban.


2015. dec. 23. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem írtad le, hogy hány óra volt, sötétedés után vagy előtt stb. Egyrészt utólag ezek filózni hülyeség. Az viszont nem, hogy lám hiába mondják mindig, hogy fiatal nő felhívó, kihívó öltözékben ne menjen olyan környékre, ahol öltözékét egyesek a szó szoros értelmében felhívásként értelmezhetik. Erre mondják a kriminológusok, hogy az áldozatoknak bizony szinte minden esetben jelentős szerepük van az áldozattá válásban.
2015. dec. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bandi6891 ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy mi történt akkor,a lényeg hogy a jövőben majd gondolnod kell arra hogy ahogy én hívom:a modern középkorban élsz és ha nem vagy felkészült és okos,pórul járhatsz ha idiótákba akadsz bele.Valóban csak akkor mutassanak a nők magukból többet ha jó környéken járnak,inkább nappal vagy többed magukkal.
2015. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a rövidnacid szemezett vele pár másodpercre, akkor azt követte.

Pár másodperces szemkontaktust is vélhetett felhívást a keringőre.

2015. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még bőven nappal volt, délután 3-4 körül talán, de lehet, hogy korábban.
2015. dec. 23. 09:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, kezdem megtanulni, hogy nem magamból kell kiindulni, mert egyes kevésbé normális emberek olyat is felhívásnak vehetnek, amiről nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy az lehet.
2015. dec. 23. 09:17
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Máskor én foglak követni drága úgyis itt lakom
2015. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Volt már, hogy nekem kellett lementem egy lányért, mert hasonlóan sarokba lett szorítva. Ugyanígy bement egy boltba, csak megkérdeztem a "c" polgártársakat, mi érdekli őket a kirakatban ennyire, hogy nem mennek be? És leléptek kis puffogás után. Jobb vigyázni, ha az ember lánya nem tudja megvédeni magát.
2015. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!