Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Anotalkról, vagy hasonló...

Anotalkról, vagy hasonló oldalakról vélemény?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokhoz szól a kérdésem, akik viszonylag hosszabb ideje használják ezt az oldalt. Milyen arányban vannak ott olyan emberek, akikkel komolyabb dolgokról is lehet beszélgetni? Pár alkalommal használtam, de nem voltam annyira elájulva tőle. Elsősorban tizenéves lányokat dobott a gép, akikkel nem volt közös érdeklődésünk. Érdemes lehet még próbálkoznom? Ha nem, akkor van olyan oldal, ami alkalmasabb lenne számomra? 22/f

2015. nov. 14. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Trollokkal van teli. Lányoknak kiadják magukat a 40-50 éves melegek. Nagyon értelmes nem jár már oda...én is otthagyatam. 22F
2015. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
itt ismertem meg a barátomat, 1 évvel ezelőtt, és jól megvagyunk azóta is. :D találtam rajta kívül is komolyabb embereket, de mostanában nem megyek fel oda, felesleges. Anno az ismeretlenek jobb volt... :D
2015. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik :) Néha elég kiábrándító tud lenni az oldal, pláne ha kiderül hogy messze lakik az illető.
2015. nov. 14. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
most kíváncsiságból felmentem. 1 éve mindig 200-250-en voltak, most ez 530 volt, és csak idiótákkal dobott össze. Úgy néz ki, hogy óriási szerencsém volt...
2015. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A válaszokon felbuzdulva felmentem pár órára ma is. Magukat nőnek kiadó személyek kétszer orálisan ki akartak elégíteni, amúgy a többi 13-16 éves gyerek volt (90%). Egy lánnyal tudtam beszélni, ő a világ másik végén lakik.
2015. nov. 15. 00:17
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Ott normális embereket nem nagyon lehet találni..

22/L

2015. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
tehát le kell pontozni, mert nekem többször is sikerült.
2015. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elég kíváncsi lettem mik a valós esélyek, úgyhogy rászánok még egy pár alkalmat. Mindenki kapott felpontozást.
2015. nov. 15. 22:26
 9/11 anonim válasza:

Nekem mindig 20eveseket dobb ki a gep xd

15/L

2015. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 GeraHUN15 válasza:

Ahogy nézem eszméletlen régi a téma, de lehet valaki ráfog akadni erre a hozzászólásra és segít neki.


Nincs nagy tapasztalatom ezekkel az oldalakkal, csak pár órára mentem fel, viszont ami ott fogadott azt én magam sem hittem el.


Néhany felhasználó olyan szinten megtud bízni egy másik felhasználóban, hogy az elképesztő, önmagaban azzal nincsen semmi gond, hogy valaki elmondja a próblémáit egy másik félnek, viszont itt nemtudjuk, hogy a másik fél kicsoda,és ez a legjobban kiábránditó dolog az egészben.

Viszont azt a tényt, hogy nem lehet normális felhasználókat találni azt meghazuttolnám hiszen sikerült egy felhasznalóval találkoznom akivel kellemesen eltudtam beszélgetni és megvolt egy bizonyos bizalom felőlem, illetve a masik féltől is.


Láttam, hogy sokan panaszkodnak, hogy vannak "trollok", valjuk be az internet egy olyan globális méretre nőtte ki magát, hogy szinte már mindenkinek van hozzáférése, ebből adódoan a fiatalabb korosztály is ide-oda keveredik az interneten, szóval ez a jelenség létezik, és valószínűleg még egy jó darabik létezni is fog.


És, hogy összességében mi is a véleményem jeleb esetben az "anotalk"-ról?

Egy remek oldal, ahol barátságok jöhetnek létre, kár azon rágodni, hogy trollok vannak, könnyen kideríted ki valós, és ki nem, de ha szerencséd van akkor lehet, hogy egy remek barátot ismersz meg a platformon, ne vedd el magadtól a lehetőséget.


17/F

2018. júl. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!