Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz a Wolverine-es...

Szerintetek gáz a Wolverine-es szakáll?

Figyelt kérdés

Tehát ez: [link]


Mivel csodálatos genetikámnak hála egyelőre úgy nézek ki mint egy 12 éves kisfiú (16 vagyok), ezért nem most tervezek ilyet növeszteni, de 2-3 év múlva már aktuális lenne.


Nektek mi a véleményetek?


2015. dec. 23. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudni kell férfiasan "viselni". Rajtad valószínűleg hülyén nézne ki.
2015. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek a szakállak emberfüggőek, pont mint a hajstílusok. Biztos hogy van akin egész jól néz ki, és biztos hogy olyan is van aki úgy néz ki benne mint egy idióta. Ki kell kísérletezni hogy a te arcszerkezethez melyik szakálltípus passzol a legjobban.
2015. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha illik hozzád, akkor jó. Ha nyegle party fiúcska vagy, akkor bénán fog kinézni. Másrészt ez bizonyos célközönségnek tetszik, akik szeretik a férfiasabb, szőrösebb férfiakat. Az olyan lányoknak akik a gyantázott, ecsethajú fiúk tetszenek, azoknek nem jön be.
2015. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani és lehet nem is így van, de ha 16 évesen úgy nézel ki mint egy 12 éves, akkor ne nagyon várd, hogy 2-3 év után már ilyen sűrű szakállad legyen. Persze, hogy megtörténhet, de megkérdezném eddig hol nő az arcszőrzeted?

Van kettő ismerősöm akinek 16 éves korában már sűrűbb szakálla volt/van, mint édesapámnak. Nekem a 16 éves arcszőrzetemhez képest annyi változott (2-3 év alatt), hogy 2 kisebb csomóban elkezdett minimálisan érződni a szakállam és kicsit erősödött a bajszom. De ha te is úgy veszed észre magadon, hogy vagy szőrös típus akkor, kb sosem lehet ilyen szakállad.


És hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem nem gáz.

2015. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki szakállat akar tiniként, nekem rohadt gyorsan nő az arcszőrzetem és ki nem állhatom :/

Úgy érzem hogy öregít és utálom minden másnap borotválni...

2015. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a szakállnak(+hajstílusnak) nem az a lényege, hogy "férfiasabbá" tegye őt. Ő egy állat-ember keverék, ez nem egy szakáll/haj trend, hanem eléggé hasonlít a formája a wolverine(torkosborz/rozsomák) állatokra, a megjelenése azokat idézi fel

[link]

[link]

[link]

2017. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!