Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor mondják valakire, hogy...

Mikor mondják valakire, hogy jó csaj, vagy azt, hogy szép, vagy pedig, hogy gyönyörű?

Figyelt kérdés

Mik a különbségek? Ez már régóta foglalkoztat, de férfiak véleményére is kíváncsi vagyok. Képet is linkelhettek ideákról. :)


Kort és nekem is kérlek



2015. dec. 24. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj hogy nő vagy, és minden szóba erős mögöttes tartalmat látsz, a férfi meg nem így gondolkodik, amit mond, az azt is jelenti, nem kell dekódolni. :D
2015. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Mind a 3 pont az jelenti hogy jól meghúzna..
2015. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a gyönyörűt azt ki kell érdemelni, mert az a belsőre is vonatkozik. A jó csajt szerintem tahók mondják olyanok mint én xD A szép meg attól függ nem mindegy, hogy a csajnak mondod h szép, vagy a haverodnak hogy szép amúgy, csak sajnos akkora K. hogy az már undorító. Megfelel drága? Amúgy ha már lány vagy akkor ajánlom figyelmedbe a "szép lenne ha nem csúfítaná el magát a K-ás sminkkel" kifejezést. Na azt ne tedd velünk fiúkkal pls.
2015. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pntsz ***** válasza:
100%
Kinek, mikor, mennyire tetszik.
2015. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem az első két válaszolónak van nagyon igaza. :D


Bár azt azét megjegyezném, hogy személy szerint nálam a három jelző közül a "szép" az nem feltétlenül olyan nagy elismerés, mert elég sok lányra mondom ezt, de lehet, hogy be sem jön az illető. Mert sok olyan szép lány van, aki annak ellenére, hogy szép, nem az esetem, de ugyanakkor el kell ismernem, hogy szép.


Azt, hogy "jó csaj", viszont csak olyanra mondom, aki be is jön nekem. A "gyönyörű" jelzőt max. a lánynak mondom, ha bókolok neki, és kialakulóban van valami, de pl. ha magamban jellemzem vagy a haveroknak, akkor megmaradok a "jó csaj"-nál, ilyen jelzőket, hogy gyönyörű, álomszép, meseszép stb. nem szoktam használni csak úgy :D És amúgy sem jelent különösebben semmit, csak azt, hogy jól meg.....nám.

2015. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a válaszokat : )
2015. dec. 25. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!