Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Én egy 25 éves mondhatni átlagos srác vagyok, de mégis kicsit sem vagyok átlagos... külsőmben van egy kis egyediség, de nagyon kicsi szóval emlitésre sem méltó szóval nem is beszélek róla de az van velem hogy volt nekem nem 1 nem 2 nagyon nagyon jól kinéző barátnőm már de mióta véget ért a legkomolyabb kapcsolatom életemben azóta nem ismerkedem, nem is tudok már nem is akarok igazából szerintem, na de az a lényeg hogy azért barátkozom és az van velem hogy a bombasztikus lányok akiket megismertem az utóbbi időben azok mind minimum 200 km-re laknak tőlem, de a közelemben lévő ennyire jól kinézőkkel nem tudok ismerkedni/barátkozni, miért van ez ? nem vagyok ronda gyerek, és nem is tartom magam helyesnek, de mégis nagyon jól kinéző barátnőim voltak szóval ezért mondom hogy ronda nem lehetek! (nem vagyok gazdag hogy a pénzem miatt lettek volna velem :D )

2014. febr. 14. 23:34
 1/5 anonim válasza:
Passz talán azt a kis egyediségedet használd, ha olyan jellegű. Ha volt már pár barátnőd akkor tudhatod,hogyan kell csajozni és hogy mit akarnak hallani.
2014. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Költözzél el a jelenlegi lakóhelyedről 200 km-re, utána gyere vissza csajozni a jelenlegi lakóhelyedre. Majd,miután meg találod a tőled 200 km-re lévő barátnődet,költözzél vissza. Így elérheted azt ,hogy a jelenlegi lakóhelyeden legyen barátnőd,ha már másképpen nem tudod összehozni,megoldani a gondodat.
2014. febr. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha az anyagiak engednék költöznék is :D :P
2014. febr. 16. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Stílusod lehet egyedi,de külsödbe mi lehet egyedi talán 3 karod esetleg 2 fejed vagy mi ?:D
2014. márc. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+van :)
2014. márc. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!