Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szeretetéhes emberek tudnak...

A szeretetéhes emberek tudnak veszélyessé válni?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudná példákkal is alátámasztani, hogyan?

2015. dec. 26. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
igen, gonoszak lesznek és bántanak másokat, hogy azok se legyenek boldogok
2015. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért, a szeretetéhes ember egyben feltétlenül boldogtalan is volna?
2015. dec. 26. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát, mivel kivan éhezve a szeretetre, amit soha nem kapott meg, igen boldogtalan
2015. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel hiányzik neki a szeretet, ezért sokszor boldogtalan valószínűleg.

Azt nem mondom, hogy feltétlenül bánt másokat. De nekem van ilyen ismerősöm, akit teljesen megkeserített a szeretetéhség. Aztán már azokat is elmarta magától, akik egyébként szerették volna.

2015. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Az első butaságokat beszél.

A szeretetéhes ember akkor válik csak veszélyessé amikor megízleli ha pillanatokra is, hogy milyen boldognak lenni, utána meg elveszti.

Na akkor nem kell náluk rosszabb.

Emellett vannak akiket nem kell elhagyni, de annyira félnek az elvesztéstől, hogy féltékenyek lesznek. Ezen felül ha elhagyják őket, beleőrülhet, és még meg is ölheti magát. Szomorú de az a jobb eset. A másik amikor Téged is megöl, mert nem lehetsz másé.

Vannak a zaklatók is.


Példa meg van elég az életből. Neten találsz.

2015. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem és sok más ember szerint én is nagyon szeretethiányos vagyok. Én pl. ha valakit nagyon megszeretek, utána betegesen féltékeny leszek, nem akarom, hogy rajtam kivül másokkal is egyáltalán beszéljen, mert attól félek, hogy akkor másokat jobban megszeret és otthagy miattuk. Az előző barátommal is emiatt szakitottunk...De nem tudok leállni ezzel. Nagyon szar igy élni, senkinek sem kivánom, hogy átérezze ezt, amit én.
2015. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mondjuk ez nem tudom, mennyire számit veszélyesnek. Meg eddig akárkivel csináltam ezt, mindenki megszakitotta velem a kapcsolatot, de lehet, ha lenne valaki, aki több ideig hagyná, hogy ezt csináljam vele, már messzebbre is elmennék.
2015. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem
2015. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

"A kék pulóveres emberek hajlamosabbak az agresszióra?"

Kb ennyi értelme volt a kérdésednek.

2015. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Olyat ismerek többet is, aki kárörvendő lett és irigy a szeretethiány miatt. Nem annyira veszélyes, de nincs kedvem velük annyira találkozni.Az azért nagyon sok lelki erőt követel az embertől, hogyha neki nem jut a boldogságból mégis más boldogságának örülni tudjon. A szeretethiány abszolút egyenlő boldogtalansággal.

Én pl.mindig kivülről is látom magamat és tudatosítom magamban a saját életfeladataimat.

2015. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!