Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj, hogy szeretetéhes vagyok?

Figyelt kérdés

Írtam ki nemrég egy kérdést, amiben az volt, hogy rosszul esik, ha a barátom egész nap alig ír, mert játszik.

Le lettem oltva, hogy ne lógjak a nyakán.

Szóval én nem zavarom, nem sárkányoskodok vele, nem hisztizek ezen.... de ekkora baj, hogy szükségem lenne rá?

Fiúk, szerintetek ez gáz? Zavaró, ha egy csaj így "lóg a nyakatokon"?

21/L


2014. dec. 23. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én kifejezetten élem, ha a lány sokszor keres. Szerintem ez személyiségfüggő. Nem passzoltok és slussz passz. Én pl. ha szeretek egy nőt, rohadt sokat szeretnék vele lenni, persze nem megfojtva.
2014. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem az a baj,hanem hogy olyan emberhez ragaszkodsz,aki leszar.Nekem is ez a bajom mindig,bár nálad kissé idősebb vagyok,és komolyabb gondok miatt adódik konfliktus.Tehát kéne olyan embert keresni,aki tud értékelni.
2014. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem baj, ha a megfelelő partnert találod meg hozzá. Úgy tűnik, ez nem a mostani barátod.
2014. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Sose értettem ezt a logikát. bár itt kétlem ,hogy beszélhetünk hagyományos értelemben vett logikáról. Minek vagy olyannal, aki nem tudja (szándékosan, vagy magán kívül álló dolog miatt) megadni azt, amire vágysz? Vannak olyan férfiak, akik egész biztos szeretgetnélek téged egész nap és olyan lányok is, akik passzolnának a sráchoz, mert nem zavarná őket a habitusa.

A gáz csupán annyi, hogy vele vagy annak ellenére, hogy nem kapod meg mellette azt, amire vágysz. És ez a te hibád, mert ezt illett volna már észrevenni sokkal korábban.

2014. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az előző kérdésem összetettebb volt, de ezt most is leírom: nem szar le, foglalkozik velem, csak ha épp külön vagyunk hétvégén, akkor van ez. De nekem minden nap szükségem van rá, mellette viszont tudom hogy normális ha néha (kéthetente 2 nap kb) a barátaival játszik, vagy ilyesmi.

Bocsi, tényleg nem lehetett tiszta a kérdés alapján. :) Szóval passzolunk, és minden oké, ez csak néha van.

Szerintem pont hogy megszoktam, hogy csak velem foglalkozik, és ezért esik rosszul. :D

2014. dec. 23. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem hagysz neki teret.Tipikus hiba.
2014. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hagyok neki! Írtam, nem hisztizek, nem sárkányoskodok, csak magamban azért rosszul esik. De tudom hogy normális, szóval nem zavarom :D
2014. dec. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!