Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

13 eves lany vagyok es az lenne a problemam hogy tul vadoc vagyok.A suliban is csunyan beszelek verekszem.

Nem ertem hogy miert van ez.8. Osztalyos vagyok de ez a problema 4. Osztalyban jott elo.

Szerintetek ez normalis mi lehet a bajom?

A fiuk ha olyat pofaznak ami nekem nem tetszik rogtom hanyom a csunya szavakat.Ha fogdosni akarnak megverem oket es azt mondjak hogy idegbeteg vagyok.

Valaki azt mondja hogy egy rendes lany ilyen.Meg valaki azt hogy menyek el orvoshoz.De ha helyzett ez durvabb lett miota 6 oszt ba megjott a menstruaciom.

Meg az normalis hogy 13 evesen a mellem 80 as????

Kerlek segitsetek!!!



2015. dec. 27. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Az normális, hogy megvered őket, ha fogdosni akarnak!

Az gáz, ha egy lány csúnyán beszél és csúnyán viselkedik.

A 80 azt jelenti, hogy 80 cm a hátad körben a melled alatt. A kosár mérete jelenti azt, hogy kicsi vagy nagy.

2015. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 #Nikii ***** válasza:

Szia

Szerintem csak nem kéne mindig ilyen hamar felkapnod a vizet :) Próbálj nyugodt maradni és ha beszólnak akkor se kezdj el rögtön káromkodni (én is szoktam csak nem egyfolytában) hanem engedd el a füled mellett. Ha pedig mindenképpen visszaszeretnél szólni akkor szólj de kulturáltan valami vicceset :D Verekedéseket pedig próbáld meg elkerülni.

Remélem tudtam segíteni :)

2015. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem jó, hogy megvéded magad. De nincs semmi problémád. Én is ilyen voltam/vagyok. Én most már 'viszonylag' visszatudom magamat fogni, de vmivel le kell nyugodnod . Ilyenkor hallgass zenét. Bátran ajánlom :)
2015. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha beszolnak szamolj 10ig azt cs ha fogdosnak akkor b**szal nekik oda 1-2 ot es meglatjak h nem vagy eros aztan sz*rd le oket ha vyalaki ilyen csicska hogy lanyokat bant akkor nemmondok semmit
2015. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

*Nem vagy gyenge

Elozo voltam

2015. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na bazzeg...

Az kéne ha lekeversz neki akkor visszaad egy kétszerakkorát pls... de nem mert "lányokat nem szabad bántani" szánalom ez az egész.

Ezt félretéve igen ez normális te vagy a fiús lány aki mindig nagymenő akar lenni és úgy írja ki a kérdést hogy hangoztassa hogy "Ha fogdosni akarnak megverem oket" "megverem oket" wtf...

Remélem legalább tanárokkal nem vagy balf**z


És igen 2016-ban adok választ egy 2015-ös kérdésre, szivesen.

2016. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem valamit sportolnod kellene, de nem csak úgy hobbi szinten hanem rendszeresen, az levezeti azt a brutális stresszt ami az irásodon is átjön. Az pedig hogy a melled mekkora az genetika kérdése, sok mindent nem tudsz vele kezdeni, max ha felnősz kisebbiteted.
2016. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!