Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk ti az alacsony vagy a...

Fiúk ti az alacsony vagy a magas, aranyos vagy csinos lányokat/nőket részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi :) a lányok véleményét is szívesen meghallgatom.

2015. dec. 27. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

konzum helyeket ismerek

a magas, vékony, nagyszemű, szőkék mennek a legjobban

2015. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

magas, vekony, sportos.


Az "aranyost" mint kategoriat nem tudom hova tenni. En arra mondom hogy aranyos, akire udvariassagbol nem akarom ramondani hogy ronda.

2015. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alacsony és aranyos. Magasabb nő mellett kellemetlenül érzem magam, a nagyon csinosnál meg előjön az az érzés, hogy úgysincs nála esélyem.
2015. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de azt vettem èszre hogy a fiúk többsège a magas, vèkony, hosszú szőke/barna hajú lányokkal jár, akik ugye a legújabb divat szerint vannak felöltözve. Tisztelen a kivètelnek. Nálam annyi hogy magas vagyok, nem olyan vèkony, de nem is kövèr, ès egyszerű ruhákban járok.Inkább aranyosnak mondanám magam. Nem volt mèg barátom, ès itt a bizonyítèk hogy nem az ilyen jön be a fiúknak..
2015. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Én az aranyost inkább a kissé babaarcú lányokra érteném meg persze a viselkedés.

2015. dec. 28. 00:02
 6/13 Blade Bone ***** válasza:
Én az alacsonyabb lányokat szeretem akik 170 alattiak, és legyenek aranyosak :) és okosak. :)
2015. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nálam a 165cm és 45-50kg.közötti lányok a nyerők,én 190/95vagyok amúgy(szivessen válaszolok minden lánynak)
2015. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Nálam a magasak a nyerők, mert én is magas vagyok. Az 'aranyos' és 'csinos' közt nem igazán tudok különbséget tenni, mivel nem egymás ellentettjei. Sőt, eleve az a legjobb, ha az ember sokféle tud lenni.


# 4: Még mindig nincs olyan, hogy "a fiúknak". Nincs egy darab kinevezett közízlés, és minden bizonnyal a mintavételed hibás.

2015. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten sokkal jobban bejönnek az alacsonyabb és aranyosabb, átlagosabb lányok, mint a magasak és a feltűnően csinosak. sőt még a csúnyácskákban is meg tud fogni akár egy-egy tökéletlenség is, főleg ha a személyisége szimpatikus és illik hozzá (meg hozzám is ,-)).

én úgy szoktam megfogalmazni, hogy sokkal inkább a helyes lányok tetszenek, mint a közvélekedés szerint szépek. persze ez furcsa megfogalmazás, mert én őket látom szépnek, szóval én a mások szerint is feltűnően szépeket kicsit máshogy látom szépnek...

2016. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mondjuk,hogy magas... de mi számít annak?

165-től fölfelé,de 172-nél nem magasabb.

2016. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!