Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elmegyek Pozsonyba, tényleg...

Ha elmegyek Pozsonyba, tényleg megverhetnek a szlovákok az utcán mert magyar vagyok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam annyira radikális a helyzet hogy akár meg is vernek csak mert magyar vagyok.

2015. dec. 28. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Pozsonyban szerintem vannak olyan környékek, ahol több a magyar, mint a szlovák. Már rég megtanultak együtt élni egymással.

Volt idő, amikor a boltosok, az utca népe egése egyszerűen átváltott magyarra, ha magyarul kérdeztem valamit. Néhány kocsma közönsége persze lehet valami nacionalista szlovák, de ott se foglalkoznak vele, ha túrista vagy, és nem magyar zászlót lengetve / szlovák zászlót égetve hőbörögsz.

2015. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tothp ***** válasza:

Ne szarj be. Bár Pozsonyban lényegesen kevesebb magyar él ,mint a környező falvakban, vagy mondjuk Dunaszerdahelyen, megverni nem fognak.

Feltéve ha egyébként normális kulturember módjára mész oda.

2015. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Rendszeresen járok haveromhoz Szlovákiába, és elég sok helyen jártam már, sehol nem vertek meg, vagy néztek le azért mert magyar vagyok :D Pozsonyban sem.. :D

Romániába már azért lehet más lenne a helyzet :D

2015. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Adom az előzőek véleményét, sok helyen több magyar lesz, mint szlovák, de ahol több a szlovák ott is telibe fogják sz*rni hogy épp honnan jöttél. Ha pl.: Budapesten valaki románul beszél, rájuk sem ugrik rögtön 8 focihuligán, és verik agyon félig. Pedig itt feltűnő a román beszéd, Pozsonyban meg tök hétköznapi a magyar.
2015. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felvidéki vagyok, Pozsonyba járunk orvoshoz, eddig mindig magyarul beszélgettünk, de még sosem jött belénk senki, vagy vertek meg, pedig már lassan 10 éve járok orvoshoz. Egyébként egy átlag szlovák embert nem fog érdekelni, hogyan beszélsz, max csúnyábban néz rád. Max az ilyen keménykedő, radikális barmok fognak megverni, ha épp rosszkor futsz beléjük rossz helyen.
2015. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-)

Tehát Romániába megvernének?? :-))

2015. dec. 28. 20:50
 7/7 tothp ***** válasza:
Romániában? Persze! a székelyek biztos, ha hülyeségeket kérdezel :))
2015. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!