Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek hatalomvágyó embereke...

Ismertek hatalomvágyó embereket a környezetetekben?

Figyelt kérdés
Mitől alakul ki, hogy valakinek ennyire fontos legyen a hatalom, hogy irányíthasson és parancsolhasson. Ettől boldogabbak lesznek, ha beleszólhatnak mások életébe? Mire jó nekik ez? Tudtok mondani példákat is, hogy mikre képesek?

2015. dec. 28. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A világ vezetői.

Ezek az emberek a legelmebetegebbek a véleményem szerint.

2015. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy a világ vezetői nem lennének ma azok ha nem törtettek volna hatalomra vágyva. De az átlagemberek közt is vannak sokan, akik bár nem lesznek vezetők, mégis uralkodni akarnak a többieken?
2015. dec. 28. 14:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést azért is írtam ki mert nem tudom megérteni az ilyen embereket. Bennem nincs semmi hatalom éhség, én csak békében szeretnék élni, nem akarok még főnök se lenni, sem parancsolgatni.
2015. dec. 28. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.

Család által örökölni fogok egy céget..és felvillanyoz a tudat, hogy én fogok mások életéröl dönteni. Leírhatatlan érzés ez nekem.

Nem vagyok ettől boldog, ez valami más.

Mire jó ez nekem? Nemtudom

....mikre képesek? Nemakarok/nem is fogok visszaélni ezzel, csak maga a tudat, hogy hatalmam van...mondom..leírhatatlan.

2016. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!