Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok! Titeket idegesít...

Fiúk, lányok! Titeket idegesít az, ha egy lány nagyon sokat foglalkozik a külsejével? Szinte csak arra tud koncentrálni? Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki folyton a külsejével foglalkozik. Minden percben a tükröt nézi és bámulja magát, vagy szájfényt rak fel magára stb. Hiába mondom neki, hogy szép nem hiszi el. Pedig szinte minden fiú szerelmes belé. Folyton csak azt kérdezi tőlem, h jól áll-e a haja stb. Mindig ilyenekkel csesztet. Ráadásul úgy fogyózik, hogy semmit sem eszik. És az elején azt hittem, hogy egy aranyos lányról van szó, akinek test zavar problémái vannak. Pedig nem. Igazából tudja magáról, hogy szép és, hogy bejön a fiúknak. De ha nem ő jön be az összes fiúnak, akkor hirtelen el kezd "fogyozni" és betegesen foglalkozni a külsejével. Mindenkit kritizál, okosnak hiszi magát (esküszöm nem találkoztam még ilyen buta lánnyal) és nagyon egoista. Szerintetek az, h sokat foglalkozik a külsejével betegségből, irgységből fakad (talán)?

2015. dec. 29. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Egy nő legyen nő, nincs ebben semmi!


Inkább minthogy igénytelen legyen...

2015. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fersk ***** válasza:
54%
De hiszen leírtad: "esküszöm nem találkoztam még ilyen buta lánnyal". Na ebből fakad.
2015. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg engem nem hátráltat vele, addig nem érdekel, hogy mivel foglalkozik. Ő minden bizonnyal így érzi szépnek magát, egészségére.
2015. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. dec. 29. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de engem idegesít ha valaki ennyit foglalkozik a külselyèvel. Nem vagyok igènytelen, nehogy azt higyjètek, de multkor is valaki leült mellèm a buszon, ès elkezdett körmöt polírozni. Azèrt mondjuk ez szerintem már tulzás.
2015. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Én is így vagyok vele. Azért ilyen szinte ne foglalkozzon már a külsejével. És én sem vagyok igénytelen nehogy azt higgyétek. Csak szerintem mindennek van határa.
2015. dec. 29. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen mániákus lánnyal szerencsére még nem találkoztam, amilyenről a Kérdező is ír, viszont van két lánybarátom, akiknek megvan az a szokása, hogy néha random pillanatokban előkapják a táskájukból a szájfényüket és elkezdik kenegetni az ajkaikat.

Oké, tudom, hogy ez nyomába sem ér a kérdésben felvázolt példának, de engem akkor is zavarni szokott, ha látom és nem igazán értem, hogy miért.

Talán azért, mert tudom mindkettőjükről, hogy igenis értelmes, okos, teljesen normális lányok és nekem ez a mini-random-szépségápolás eny nyílt helyen, olyan cicababás viselkedés, legalábbis az én szememben.

Arról nem is beszélve, hogy én speciel soha nem látok változást a szájfényezés előtti és utáni kinézetükön, bár ez lehet, hogy csak azért van, mert fiú létemre, ehhez nincsen túl jó szemem :D

22/F

2015. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm is ilyen, először azt hittem hogy róla van szó. :D teljesen random pillanatokban tudja előkapni a tükrét meg mindig olyanokat kérdez, h nincs e izzadtságszagom, jól áll e a hajam, nem vagyok e kövér ebben a ruhában, nem vagyok e piros stb... De ő ettől meg rendes lány, és az önbizalomhiánya miatt ilyen. Szóval nem olyan mint a te osztálytársad. :D

És igen, ez tényleg egy rohadt idegesítő szokás, főleg egy ilyen személyiséggel. :D

2015. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. dec. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!