Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme "intellektuálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme "intellektuálisabb" lányt keresni neten, vagy inkább a magány elfogadására kellene koncentrálni, mert az értelmesebb lányok nem szoktak internetezni sem?

Figyelt kérdés

Eddigi ismereteimből adódóan személyesen nem sok értelmét láttam ismerkedni, megpróbáltam neten, ami több szempontból is jobbnak tűnt, de manapság már ott sem találok olyan lányt akivel lehetne beszélgetni értelmesen.


Ha tudtok jó ismerkedő oldalakat, ami nem fizetős és nem csak átlagos lányok vannak rajta, akkor érdekelne.

Próbálkoztam elittárssal is, de a színvonal nem sokkal volt az átlag felett.


Azon is gondolkodtam, hogy valószínűleg interneten csak az a lány keres társat, aki személyesen nem kel el, lehet ezért nehéz találni beszélgetőtársnak valót.



2014. dec. 7. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Fú haver, nincs sok tapasztalatod nők terén egy 2 mondat után látszik!
2014. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

El kell fogadni a magány. Ez azért röhejes, mert ha nem fogadod el sosem lesz senkid vagy csak rossz.


De ha elfogadod akkor majd lesz madjnem magtától.


Bizarr de igaz

2014. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tyűha. minden mondatod után mosolyogtam :D remélem ezeket nem gondolod komolyan, mert akkor viszont tényleg tanuld meg elfogadni a magányt.
2014. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem először is ne intellektus alapján keress... mert miért kell nagyon intelligens lány neked? Lehet egy kicsit egyszerűbb lánnyal is jól érezni magad, mivel gondolom nem az a cél hogy feleséget találj. Másodszor is én mindenhol a leglehetetlenebb helyen és helyzetben is ismerkedtem már, buszon, neten, suliba, melóhelyen, kocsmákba stb - ez nem kifogás!! A másik légy realista, és csak úgy tudsz kilépni az árnyékodból - "csak átlagos lányok vannak rajta" - hát ez szr hozzá állás, először is nem jó gondolkozás módot sugároz, kb azt érezteti hogy veled a nők csak kicsesztek ergó lúzer vagy - még ha nem is vagy az ezt sugárzod. "valószínűleg interneten csak az a lány keres társat, aki személyesen nem kel el" - szintén ugyanezt mondom, a "bénák" gondolkoznak így. Szóval kapd össze magad és lesz ott nő ;)
2014. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"mert az értelmesebb lányok nem szoktak internetezni sem"


Képes voltál egy ennyire mondvacsinált és illogikus kifogást keresni, csak azért, hogy kiemelhesd, te értelmes nőt keresel hiszen te magad is az vagy? Rossz hírem van, mindabból amit leírtál, te sem vagy intelligens.

2014. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát az érzelmi intelligenciád tényleg lent van haver!
2014. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
valahol átérzem a problémád, a nők iránti versengés kb ide vezetett, rájöttek ha pasizni akarnak elég ha bedobják amilyük van testileg, mert mi hülye férfiak úgyis begerjedünk, ennek ellenére szerintem pont hogy a lányok nagyon is értelmesek, okosak, ravaszak mivel megtalálták a legkönnyebb, legegyszerűbb utat....én tudom mit lehetne tenni, de nem írom ide le mert sokan nem értenek vele egyet, pedig baromi egyszerű lenne
2014. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"valahol átérzem a problémád, a nők iránti versengés kb ide vezetett, rájöttek ha pasizni akarnak elég ha bedobják amilyük van testileg, mert mi hülye férfiak úgyis begerjedünk, ennek ellenére szerintem pont hogy a lányok nagyon is értelmesek, okosak, ravaszak mivel megtalálták a legkönnyebb, legegyszerűbb utat....én tudom mit lehetne tenni, de nem írom ide le mert sokan nem értenek vele egyet, pedig baromi egyszerű lenne"


Végre az első értelmes komment. Szokás szerint 8-10 kötekedő választ kell várni mire egy tűrhető ember érkezik.


Én nem tartom ravaszságnak azt, hogy vagy igénytelen egy lány, vagy lealacsonyodik.

Én is tudom mit kellene tenni, amíg a férfiak ilyenek, a nők nem is fogják megerőltetni magukat. Bár részben az is sajnálatos, hogy a nők többségében nincs benne ez a természetes igény, hanem gond nélkül lealacsonyodik.


De engem főképp az érdekel, mit tudok tenni a saját jövőmért.

2014. dec. 7. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem írtál hülyeségeket, nem tudom miért ez a nagy leszólás sok embertől. Hogy értelme van-e csajozni interneten, nem tudom, én még próbálkozom néha. Tény, hogy a 2000-es években egy huszonéves srácnak volt értelme, mert még nekem is sikerült. Sok csaj tényleg nagyon egysíkúan kommunikál, ha a férfi nem tartja fenn helyette is a beszélgetést, akkor azonnal meg is szakad, és jön a nagy hallgatás. Nem tudom, az ilyenek hogy ismerkednek. Lehet, hogy olyan pasikra várnak, akik annyira leadták már a büszkeségüket a nőtlenségtől való félelmükben, hogy teljesen alárendelik magukat a nőknek, és mindent megtesznek értük? Ha ez történt, az elég szánalmas, és szomorú is, mert ettől a nők iszonyúan elkényelmesedtek.

DE persze ehhez joguk volt, így nemigen hőböröghetünk. Figyelj, én azt mondom, az ember egy alkalmazkodó lény, nem szomorkodni kell, hanem gazdálkodni kell abból, ami van, meg kell elégedni a fennmaradt lehetőségekkel, de nem szabad magunkból csúszómászót csinálni. Ezért én mint mondtam, elengedek néha egy-két próbálkozást, hátha-hátha... de már nem várom el az élettől, hogy akár egy valamirevaló nőt találjak is az életben. Ha sikerül örülni fogok, ha nem, akkor maradnak az apróbb örömök, ennyi a nagy élettörténet...


32F

2014. dec. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt én is tudom, hogy ez vár rám, csak még képtelen vagyok elfogadni. Választhatok az örök magány és az örök társas magány közt.
2014. dec. 15. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!