Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen fizikum már elég ahhoz...

Ilyen fizikum már elég ahhoz 19 évesen, hogy két lépés távolságot tartson egy idegen valaki?

Figyelt kérdés

[link]


17 évesen kezdtem el edzeni mert biztattak hogy a súlyom, alkatom meg volna hozzá, meg ugye szeretek is enni így nem volt gond eleinte sem az 5 étkezés

Mára már életforma nálam ez az egész, munkahely váltáson estem át, tehát a mostani helyemre már úgy jöttem hogy a félsz az benne volt pár nagyképű emberbe is, meg az sem utolsó hogy mindig komolyan vesznek, nem mondanak olyat, ami miatt azt mondhatnám hogy majd kint megbeszéljük ahogy vége a munkának.


2015. dec. 30. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég.
2015. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezen a képen mindenkinek más a fizikuma,egy kettő átlagos szinten van,valaki meg elég szépen ki van dolgozva,te melyik vagy itt?


Én is kondizok,elég nagydarab is vagyok,magas vagyok és széles,de egy okos tiszta fejjel gondolkodó embernek nem az a célja a kondizással hogy féljenek tőle,persze jó érzés hogy megadják a tiszteletet de ne ez motiváljon hogy megfélemlíts másokat,és ne is éreztesd senkiben hogy van oka félni tőled,ne erősítsd a gyúrós sztereotípiát

2015. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kettő között vagyok, hátam, mellem, karjaim szépen fejlődtek idén, meg nincsen has aminek örülök, mert gyorsan feljön 1-2kg de nem oda
2015. dec. 30. 23:58
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Jajj, ennek mi értelme. Ez a tipikusan zsíros kigyúrt alkat annyira szörnyű :(.
2015. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 verzió van:

-Átlagos emberekkel hoz össze az élet, akik ugye nem verekednek, ha erőszakot látnak rendőrt hívnak.

-Melegítős prolikkal hoz össze az élet mint ezek, velük abszolút igazságos verekedésekbe kezdhetsz.

-Cigányokkal hoz össze az élet akik leszúrnak vagy többen támadnak rád.


Esetleg olyanokkal akik akiket nagyon szíven üt a dolog és szintén valamiféle fegyverhez nyúlnak.

2015. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 verzió: visszanézek egy általános iskolás matekórára...
2015. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4. ott jobbról a 3. az viszonylag szálkás,12 tzs% körül lehet :)
2015. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor te huligán vagy?
2015. dec. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az egész kérdésből süt a tajparasztság.

Azt várod, hogy más megtartsa a két lépés távolságot és arra vered magad, hogy félnek tőled az új munkahelyeden, de közben egy anonim oldalon várod a biztatást, hogy ez így most egy király dolog? Uramatyám..

2015. dec. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az a sz@r, hogy 1 csaj sincs a képen, és van vagy 15 pasi, kint az erdőben.
2015. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!