Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes nőknek mi a fene tetszik...

Egyes nőknek mi a fene tetszik az ilyen szélsőséges, tanulatlan iszlamistákban? (London - Robbantás)

Figyelt kérdés

[link]


Én ezt egyszerűen nem értem.

A férfi tanulatlan, szélsőséges iszlamista, az IS-szel is szimpatizált.

A lány még tök normális volt, angoltanári végzettség, sőt még a szülők is eltiltották a pasastól, mert tanulatlan volt és szélsőséges. És mégis.

A lány mégis összejött vele, most meg szépen megköszönheti, hogy életfogytiglan börtönt kaptak mind a ketten.


Egy iskolázott értelmes lány mi a francért kezd el foglalkozni a szélsőséges iszlámmal? Ennyire nem tud jó dolgában mit csinálni?



De nem kell ehhez iszlamistának leni, a környezetemben is láttam már ilyenre pár példát. Alkesz lerobbant pasihoz megy hozzá a nő, szül neki gyereket, majd csodálkozik, hogy az illető milyen sz@r apa, meg alkoholista, amikor már a kezdetekben ilyen volt.



De miért??

Fiú létemre én képtelen vagyok megérteni, hogy pl ez a csaj mit evett ezen a borzalmas, lecsúszott és veszélyes hapsin...ennyire megérte, hogy életfogytiglant kapjon?

Lányok, ti értitek ezt?



2015. dec. 31. 09:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ennyi esze hogy lehet egy elvileg tanult lánynak, hogy látja, hogy merényletre készül, de a világért sem avatkozna közbe. Azt hitte megúszhatják?
2015. dec. 31. 09:36
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Én egy dolgot marhára nem értek:


Twitterre akárki írogathat akármit????

Májusban kiírta, hogy robbantani akar, és csak most fogták el?

Én nem csak őt büntettem volna meg, hanem azt is, aki tippeket adott neki. Azokat miért nem állítják elő?

Az iszlám állam tagjai is szabadon twittereznek, meg ott szólítgatják fel az embereket a terrorakciókra, és a büdös életben nem csinál senki semmit ellene! Komolyan ehhez az anonymus nevű hackercsoport kell, hogy leállítsák az IS twitterezését??Másnak nincs ennyi esze?


Az ilyen lányt meg nem kell sajnálni. Most egy életen át együtt lesznek a börtönben. Ha már minden áron ezt akarta....

2015. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Hiába "tanult" valaki és van egy tucat diplomája attól még lehet végtelenül ostoba. Sok adatot megtanulni tudó és kérdésre felböfögő hülye marad..Rengeteg ilyen ember van.


A nőknél meg bejátszik az elnyomottságra alárendelődésre való vágy is,hogy legyen egy "Ura". Nézd meg mekkora siker lett a szürke 50 árnyalata könyv-film pl,ami pontosan példázza ezt a vágyat. Ezt megadhatja egy iszlámista is neki.

2015. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

bűnözésre való hajlam, önsorsrontás

A fickónak rettenetes képe van - ehhez valóban betegnek kellett lenni a nyomorult nőnek.

2015. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül buta mindkettő,eleve ebayen vett, gondolom névvel, bankszámlával stb robbanóanyagot,aztán kiírja a twittere..óriásplakátot nem vett esetleg amin kihirdeti a szándékát?


Én nem tudom mit gondolnak ezek,de ilyeneket elkapni nem nagy siker a hatóságoknak.

2015. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen nem kell csodálkozni.

Elég megnézni mennyi (főleg európai) nő csatlakozott az iszlám államhoz, amikor köztudottan szó szerint megerőszakolható értéktelen rabszolgaként tartják őket láncon. Igen, sajnos sok nő van, aki szó szerint igényli azt, hogy egy senkiházi rabszolgaként bánjanak vele, hogy legyen egy "igazi ura". Ehhez még társul a mérhetetlen tudatlanság vagy életcéltalanság és a vallási fanatizmus.


A diploma meg csak szorgalmat mutat, nem IQ-t. Attól mert valaki diplomás, még lehet kompletten síkhülye, a kettő nem zárja ki egymást. Meg is érdemli a csaj is, hogy életfogytiglan hűvösre tették a "lovagjával" együtt, ilyenkor tényleg csak a szülőket sajnálom, mert elvileg a lány szülei is muzulmánok, és még ők is óva intették ettől a pasastól.

Ugyanúgy, ahogy az egyik francia terroristának a szülei sem tudtak erről semmit, pedig ők is elítélték az erőszakot.

2015. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

A nők ilyenek. Szeretik az agresszívabb alfahímeket még akkor is, ha ki nem állhatják a hülyeséget. Ez gondolom evolúciós dolog lehet, hogy ettől nedvesedik a punci.


2: Gyakorlatilag a titkosszolgálatoknak és a terrorelhárításnak önként és dalolva adnak át információkat. Hülyék lennének letiltani, hiszen részben a személyes adatok megszerzésén kívül pont ez volt a cél az összes közösségi portállal.

2015. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

En no letemre nem tudom megerteni az ilyet. Nem csak ezt a peldat, de pl. azt sem, hogy parkapcsolatban hogy tudja valaki elnezni a megcsalast, tiszteletlenseget, verest stb.


Sok a keves onbecsulessel rendelkezo szemely..

2015. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
lehet, nem talált férfias férfit a környezetében, azt hitte az ilyen a férfias, de ez mindenképp túlzás. vannak sajnos ilyen nők de azért nem általánosítanék.
2015. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fa szi a titokban működő terrorista szervezetek rémálma lehet.

Teljesen látszik az észjárásán az abszolút tanulatlanság, és jól példázza, hogy az IS tulajdonképpen kiket is tud leginkább behülyíteni.

Gondolom segélyen tengette a mindennapjait, majd nem elég, hogy ilyen dologra készült (hála Istennek élete végéig börtönben lesz), de a hozzá való anyagot is egy világszintű nyilvános oldalról rendel, akkor meg még ki is posztolja twitterre, meg ott kér ötleteket.

Komolyan nem tudom elhinni, hogy ennyire szánalmas emberek hogy lehetnek. Persze örülök neki, hogy szinte saját magát leplezte le, de nem értem, hogy mit gondolhatott.

Ennyi erővel rakhatott volna abba a bevásárlóközpontba egy nagy posztert is, hogy robbanásra készül, vagy értesíthette volna maga a rendőrséget is. Ennél még az az osztrák 15 éves hülyegyerek is "profibb" volt, remélem őt is életfogytiglanra csukták le.


A nőt meg nem véleményezem. Aki képes ilyennel összejönni, az ugyanúgy terroristának tekintendő. Felháborító, hogy egy nyugati ország megadja az ilyen barmoknak a jobb lehetőséget az életre (főleg, hogy a szülők vagy azok szülei bevándorlók voltak), erre ez a hála érte.

Sok nő meg tényleg igényli a megalázott, másodrendű szerepet, mert szerintük az ilyen "férfi" az "igazi férfi". Szánalmas. Akinek ennyi esze van, meg is érdemli, hogy úgy bánjanak vele mint valami utolsó ronggyal. Ez is a tudatlansággal, a mérhetetlen agyi sötétséggel kapcsolható össze. Az a 2 osztrák lány is elment "Allahot szolgálni" (szerintük), majd hozzáadták őket valami csecsen terroristákhoz, aztán gondolom 2-3 megerőszakolás és agyonverés után leesett nekik, hogy ez így nem lesz jó. Az egyik meghalt, a másik meg elmenekült, majd közölték vele, hogy a büdös életben nem fogják visszaengedni Ausztriába, egye meg amit főzött. Mind a 2 barom megérdemelte a sorsát, mert aki csatlakozik egy ilyen szervezethez, és hozzájárul a "szaporodásukhoz" az ugyanúgy emberiség elleni bűncselekmény. Ha arra volt eszük, hogy Szíriába menjenek, akkor arra is legyen, hogy vállalják érte a felelősséget.

2015. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!