Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Művész vagyok vagy csak furcsa?

Művész vagyok vagy csak furcsa?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. néha írok verset meg novellákat, de csak ha olyan a hangulatom. szoktam bulizni kb hetente egyszer, de akkor nagyon. nem azért (cigizek, iszok és nem vagyok rászokva) mert menő hanem mert jól esik.szeretem nézni a füstöt és szeretek gondolkozni. elég népszerű vagyok. szerintetek művész beéllítotságú vagyok?

2016. jan. 2. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem, csak egy átlagos szürke kis tini, aki szeretné magáról azt hinni hogy különleges.
2016. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb ismerősöm ilyen.
2016. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is írok, és sok barátom is, és nem attól leszel művész, hogy nézed a füstöt. Nem mintha én Nobel-díjas lennék, de ez a dolog nem így működik. Te inkább művésznek hiszed magad, és az zavaró. Semmi furcsát nem írtál, ennél sokkal különcebb embereket ismerek, akik még csak nem is művészek.
2016. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy művész, de még csak furcsa sem. 16 évesen mindenki az önmegvalósítás útvesztőiben bolyong.
2016. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát neked kb annyi közöd van a művészethez, mint egy darab kukoricakonzervnek.
2016. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem vagy művész
2016. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer rákérdezel, művész vagy-e, vagy zseni, akkor biztos nem. Azoknak meg sem fordul a fejében, csak beleélnek az életbe.

Ne nézzed a füstöt, olvassál És nem a drónok harcát vagy tudom is én mit, hanem filozófiát.

2016. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Kedves Valaki!

Nincs olyan, hogy művész beállítottságú. Művész akkor vagy ha elősegíted, hogy amit alkotsz azt mindig a legmagasabb tudásod szerint készítsd el. A művész élete végéig tanul. Igazán gyönyörű és az egyik legnehezebb életpálya. Akkor vagy művész ha úgy döntesz, nem azért mert valaki úgy születik.

2016. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát mákosrétess...

de szerintem nem azt akartad írni hogy művéssz

2016. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!